Новини з Австрії

Трагедія в австрійському Граці: під трамваєм загинув чоловік

У вівторок ввечері в Граці сталася жахлива дорожньо-транспортна пригода: чоловік потрапив під трамвай. Він помер на місці аварії.

ДТП сталося незадовго до 20:00 в Brauquartier, районі недалеко від пивоварні Puntigam в Граці. Трамвай збив чоловіка. Сила удару повалила його на землю і затиснула під рейковим транспортним засобом. Як і чому сталося зіткнення, з’ясовується.

Водій трамвая – він був в шоці – намагався надати першу допомогу. Сцени спроби порятунку були драматичними. Пожежній команді довелося підняти трамвай, щоб звільнити втратив свідомість людини. Це вдалося зробити за допомогою спеціального обладнання, такого як гідравлічні лебідки. На жаль, незважаючи на всі зусилля рятувальників, чоловіка врятувати не вдалося.

Професійна пожежна команда Граца працювала на місці з чотирма машинами і 16 співробітниками. Під час рятувальної операції Triester Straße в районі Höhe Brauquartier була закрита, а на лінії 5 була прокладена тимчасова залізнична лінія. Після рятувальної операції трамвай знову поставили на рейки.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України