Економіка

Українське Дунайське пароплавство хоче залучити $200 мільйонів у будівництво 31 баржі та 16 буксирів

ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” розробило і направило в Міністерство інфраструктури України попередню проєктну пропозицію та розрахункову фінансову модель для залучення 200 мільйонів доларів з метою розвитку судноплавства на річці Дніпро.

Цей проєкт передбачає будівництво 31 баржі вантажопідйомністю 4000 тонн і 16 буксирів для їх подальшої експлуатації на Дніпрі, передає ЦТС.

За підрахунками фахівців УДП, реалізація проєкту дозволить перевозити по Дніпру додатково до 4 млн тонн вантажів щорічно.

Раніше стало відомо, що Українське Дунайське пароплавство звернулося до Міністерства інфраструктури з проханням передати йому річкові порти та термінали на Дніпрі.

“Ми хочемо вийти на новий для нас ринок вантажоперевезень по Дніпру. Це наступний запланований етап розвитку компанії, новий масштаб, який дозволить розширити сферу діяльності та відкриє нові можливості … При цьому ми чітко розуміємо і відкрито робимо необхідні кроки, щоб Дніпро почав приносити прибуток нашому акціонеру – державі, а не тільки приватним компаніям”, – заявив в.о. голови правління УДП Олексій Хомяков.

В УДП додають, що пароплавство виступило з ініціативою розробки комплексної державної програми розвитку внутрішнього водного транспорту і використання виробничих потужностей підприємства як у якості координатора цієї програми, так і одного з можливих реципієнтів кредитних коштів ЄБРР для побудови нових одиниць флоту і задоволення логістичних потреб основних експортерів при транспортуванні вантажів по річці Дніпро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України