Новини з Австрії

Одна жінка померла і ще дві знаходяться в комі після операцій в австрійській клініці Бадена

Мрія про дитину закінчилася кошмаром для трьох жінок! У процесі лікування безпліддя у спеціальній клініці в Бадені (Нижня Австрія) пацієнтки впали в кому, одна померла.

Драма почалася у відомій клініці фертильності в минулу середу після операцій під загальним наркозом. Відразу після пробудження у пацієнток у віці від 30 до 40 років виникли серйозні ускладнення. Жінки були негайно переведені у відділення інтенсивної терапії у трьох віденських лікарнях. З тих пір одна з постраждалих померла в лікарні, дві інші борються зі смертю.

В даний час прокуратура у Вінер-Нойштадті і група з розслідування вбивств LKA-NÖ проводять розслідування за фактом вбивства з необережності і нанесення тяжких тілесних ушкоджень проти невідомого в даний час особини. Є підозра, що при прийомі певного лікарства сталася серйозна помилка. Можливо також, що сам продукт або інструменти лікарів були забруднені. Точні обставини, які призвели до смерті жінки, тепер повинні бути з’ясовані за допомогою судового розтину.

Перші результати мають бути доступні до кінця наступного тижня. Якщо в ході розслідування буде встановлено, що це була людська помилка, обвинувальний вирок може призвести до тюремного ув’язнення на термін до трьох років.

Керівник інституту, доктор Назіра Пициніс шкодує про інциденти. «Ми підтримуємо владу всіма нашими знаннями і всіма доступними нам засобами розслідування. Звичайно, ми негайно почали внутрішні розслідування для з’єднання ясування причини. Ми скликали всю команду і хочемо детально зрозуміти кожний етап лікування », — написала вона в першій офіційній заяві. За її словами, внутрішні розслідування вже показали що відповідне лікування було проведено абсолютно правильно.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України