Автоновини

Торкнеться всіх водіїв: у Зеленського зробили важливу заяву

До нового року нові водії зможуть отримати свої права в удосконаленому форматі. Мова йде про процедуру видачі документа.

Про це повідомляє прес-секретаріат Офісу Президента.

Відомо, що відповідає за нововведення глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков. Однак у прес-службі так і не повідомили, в чому саме полягає удосконалення процедури видачі. Імовірно, це можуть бути електронні права, або ж документ, який можна отримати в режимі онлайн. Такий висновок можна зробити, виходячи з вектора політики нового президента – діджіталізація. Однак, акцентуємо увагу, що це лише здогадки.

Нагадаємо, що в Україні скоро набирають чинності електронні водійські права, які можна пред’явлення являти через мобільний додаток. До сканованих документів також прикріплений спеціальний QR-код, за яким правоохоронні органи за допомогою спеціального пристрою зможуть перевірити вашу особистість. Теж саме нікого і зі студентським посвідченням, тепер нікому не страшно потрапити в халепу, якщо забув вдома паперові документи.

Головним метою такого нововведення було нібито “боротьба з забудькуватістю” у водіїв і студентів. Проте серед українців знайшлися скептики, які стверджують, що це не вирішить жодних проблем. Адже якщо телефон розряджений в самий несприятливий момент, і у тебе відсутній портативний зарядний пристрій при собі, то дані додаток нікого не врятує.

Також з повідомлення прес-служби президента до кінця цього року правоохоронні органи повинні спростити процедуру акредитації організацій, які вчать водіїв.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України