Здоров'я

Для чоловіків просто отрута: названі напої, які не можна пити навіть під дулом пістолета

В заборонений список потрапили 5 видів “смачненького”

Щоб організм працював як годинник, лікарі радять випивати в день приблизно 2-3 літри рідини. Хтось цілими днями п’є є каву і вважає, що цієї рідини організму цілком достатня, хтось віддає перевагу солодку газовану воду, а для кого-то головне – заряджатися “порцією алкоголю.

Так, лікарі рекомендують чоловікам після 50 років обмежити вживання певного виду напоїв, що допоможе зберегти здоров’я на більш довгий термін і зможуть знизити ризик ранньої смерті.

Фруктові соки. Майже всі вони містять велику кількість цукру, навіть якщо на упаковці написано, що натуральний напій. Крім того, величезна кількість калорій, що містяться в магазинного соку, що може призвести до появи зайвої ваги, який навряд чи необхідний будь-якій людині, а не тільки чоловікові старше 50 років.

Напої “3 в 1”. Зазвичай у невеликих пакетах міститься розчинну каву, їй молоко і цукор. Користі і підбадьорливого ефекту у таких порошків немає, тому що доза кофеїну занадто маленька. Між тим, пальмову олію провокує підвищення рівня холестерину і розвиток атеросклерозу судин

Крім того, фахівці рекомендують відмовитися від газованих напоїв. До речі, до заборонених плодів вони віднесли не тільки солодку газовану воду, але і газовану мінеральну воду.

Так, у кожної пляшки газованої води зазвичай міститься близько восьми ложок цукру. При цьому безпечна добова норма для жінок – 4 шматочки рафінаду, а для чоловіків – 6, відповідно, кількість солодощі в таких напоях значно перевищено. Є ризик отримати зайві калорії, а в подальшому і цукровий діабет. У випадку ж з газованою мінералкою, шкоди завдає луг, що негативним чином позначається на процесах травлення.

Алкоголь. Спиртні напої провокують запуск небезпечних процесів в організмі чоловіки старше 50 років. Зокрема, вони збільшують ризик розвитку цирозу печінки, що негативно впливають на роботу нирок і підшлункової залози, а також серця і нервової системи.

Негативні властивості для цієї вікової категорії лікарі виявили і кави. Але якщо в молоді роки вживання кави додає енергії і сил, то з часом цей ефект змінюється виснаженням організму. Справа в тому, що каву не найкращим чином впливає на нервові клітини і діяльність серцево-судинної системи.

Крім того, кава викликає виникнення проблем з шиєю і спиною.

До речі, для того щоб забезпечити нормальне травлення і продовжити молодість, необхідно вживати кисломолочні продукти: ряжанку, кефір, наріне чи йогурт. Вони покращують мікрофлору кишечника і засвоюються набагато краще, ніж, скажімо, молоко. Організми багатьох людей, особливо з віком, не можуть перетравлювати цукор під назвою лактоза, яка знаходиться у незбираному молоці, і тому для таких людей краще кисломолочні напої.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України