Новини з Австрії

В Австрії лікар колишнього СРСР лікував росіян за рахунок австрійських платників податків

За даними слідства, лікар Роберт К. забезпечив у Відні дороге лікування для іноземців, які страждають від раку. Для цього він використовував підставні компанії і клопотання про надання притулку.

Роберт – один з лікарів колишнього срср. Він народився у Вірменії, навчався в університетах Москви. Лікар є професором, відомим медичним автором і подав заявку на 260 патентів. Він також експерт в хірургії і в дослідженнях раку.

Але тепер лікар постав перед суддею Крістіаном Бемом. Звинувачення: разом з уродженцем Німеччини Франком С. увівши в оману австрійську систему охорони здоров’я на мільйони євро. Хоча С. частково зізнається, Роберт К. заявляє про свою невинність.

За словами прокурора, дії слідували по ідеально організованою схемою. Роберт К. обіцяв онкологічним хворим з Росії або їх смертельно хворим дітям лікування в Австрії. Причому не тільки гарне, але і дешеве. Вони приїжджали до Австрії по туристичній візі або клопотанням про гуманне право на проживання (свого роду притулок). Далі вони підписували генеральну довіреність. Пацієнти були тільки партнерами з обмеженою відповідальністю. Однак їх можна застрахувати на мінімальну суму від 40 до 60 євро в системі охорони здоров’я Австрії. Що і було зроблено.

Після того, як формальності були виконані, К. забезпечував лікування пацієнтів в лікарні загального профілю і дорогі ліки за рахунок держави. Щоб система виглядала серйозніше, були навіть створені веб-сайти фіктивних компаній, на яких, звичайно ж, завжди можна було побачити ту сама особу американської версії Макса Мустермана. Компанія не мали банківських рахунків – як пізніше з’ясувалося. Тому що саме так фінансисти і криміналісти вистежили дует.

У той час як К. дозволив вести розкішний спосіб життя за допомогою цієї системи і водив великий «Мерседес» Пошту йому відправляли в розкішний готель Ritz-Carlton на Віденському кільці. У його мобільному телефоні фотографії дорогих відпусток.

Презумпція невинності поширюється на обох обвинувачених

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України