Парламент Австрії продовжив локдаун до 9 березня тільки з одним послабленням

Заборони на в’їзд, обмеження на вихід і захисні заходи поки в Австрії залишаються

Рішення прийнято в головному комітеті Національної ради в четвер ÖVP і зеленими. Це означає, що поточний локдаун-лайт продовжується і буде діяти ще десять днів як мінімум до 9 березня. Введено тільки одне пом’якшення, що стосується правил відвідування будинків престарілих.

З суботи мешканці будинку можуть робити два відвідування в тиждень замість одного відвідування по дві людини. Це стосується і будинків престарілих та установ для людей з обмеженими можливостями. Хоча опозиція критикувала тривалий локдаун, полегшення умов проживання в будинках престарілих вона зустріла позитивно. Міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер виправдав цей перший крок щодо пом’якшення тим, що ситуація в будинках для людей похилого віку «значно» покращилася.

«Крім того, логопеди і їх пацієнти звільнені від вимоги маски FFP2. Навпаки, вводяться нові вимоги до постачальників мобільних послуг з догляду та підтримки. Їм тепер потрібно негативний тест на корону, який не перевищує максимум семи днів. Вони також повинні мати маску FFP2 або більш якісну захисну маску », – йдеться в постанові.

Всі інші правила будуть застосовуватися до 9 березня

Заборона на відвідування ресторанів та готелів, заборона на відвідування культурних та спортивних заходів, роздрібна торгівля тільки з 6:00 до 19:00 з 20 квадратних метрів на клієнта, повсюдні FFP2. Мінімальна відстань двох метрів від людей, що знаходяться поза домом, в громадських місцях. Крім того, комендантська година з 20:00 до 6:00, а також масові обмеження на зустрічі протягом дня.

Експерти оцінюють найближчі кілька тижнів до Великодня як критичні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh