Новини з Австрії

Парламент Австрії продовжив локдаун до 9 березня тільки з одним послабленням

Заборони на в’їзд, обмеження на вихід і захисні заходи поки в Австрії залишаються

Рішення прийнято в головному комітеті Національної ради в четвер ÖVP і зеленими. Це означає, що поточний локдаун-лайт продовжується і буде діяти ще десять днів як мінімум до 9 березня. Введено тільки одне пом’якшення, що стосується правил відвідування будинків престарілих.

З суботи мешканці будинку можуть робити два відвідування в тиждень замість одного відвідування по дві людини. Це стосується і будинків престарілих та установ для людей з обмеженими можливостями. Хоча опозиція критикувала тривалий локдаун, полегшення умов проживання в будинках престарілих вона зустріла позитивно. Міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер виправдав цей перший крок щодо пом’якшення тим, що ситуація в будинках для людей похилого віку «значно» покращилася.

«Крім того, логопеди і їх пацієнти звільнені від вимоги маски FFP2. Навпаки, вводяться нові вимоги до постачальників мобільних послуг з догляду та підтримки. Їм тепер потрібно негативний тест на корону, який не перевищує максимум семи днів. Вони також повинні мати маску FFP2 або більш якісну захисну маску », – йдеться в постанові.

Всі інші правила будуть застосовуватися до 9 березня

Заборона на відвідування ресторанів та готелів, заборона на відвідування культурних та спортивних заходів, роздрібна торгівля тільки з 6:00 до 19:00 з 20 квадратних метрів на клієнта, повсюдні FFP2. Мінімальна відстань двох метрів від людей, що знаходяться поза домом, в громадських місцях. Крім того, комендантська година з 20:00 до 6:00, а також масові обмеження на зустрічі протягом дня.

Експерти оцінюють найближчі кілька тижнів до Великодня як критичні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України