Новини з Австрії

Пограбування колишнього офіційний ювеліра імператорського двору в центрі Відня зайняло всього 30 секунд

У вівторок, незадовго до полудня, сталося пограбування знаменитого ювелірного салону A. E. Köchert на Нойер Маркт. Воно тривало всього 30 секунд

Колишній офіційний ювелір імператорського двору всесвітньо відомий своїми «зірками Сісі». Зірки Сісі – знамениті аксесуари для прикраси зачіски імператриці Єлизавети. У імператриці був набір з 27 зірок для волосся, зроблених з діамантів і перлів від ювелірів A. E. Köchert. Частина зірок імператриця подарувала придворним дамам, інші дісталися у спадок сім’ї. Наприклад, дочка принца-наступника Рудольфа, ерцгерцогиня Єлизавета, носила зірки на своєму весіллі в 1902 році. Прикраса для волосся увічнено на знаменитому портреті імператриці, зробленому Францем Ксавером Вінтерхальтера.

Напад людей в темних масках, правильно надягнутими відповідно до правил Сo-V, дійсно окупилося. З вчорашнього дня деякі з вкрадених гангстерами скарбів можна побачити на веб-сайті Федерального управління кримінальної поліції. Найдешевші ювелірні вироби – дві діамантові сережки «Сніжинка» від Van Cleef & Arpels, вартують близько 15 000 євро. Грабіжники забрали, серед іншого, діамантове намисто, яскраву брошку і сережки.

У момент нападу в магазині A. E. Köchert знаходилися троє співробітників

Двоє в торговому залі були настільки приголомшені, що не могли навіть розповісти ніж злочинці, кричущі «вниз, вниз» були озброєні. Третій співробітник знаходився в сусідній кімнаті. На знімках з камер спостереження є тільки троє чоловіків із захистом для рота і носа. Вся надія на розкриття покладається на інших ювелірів, які, сподіваємося, повідомлять, коли їм запропонують вкрадене.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України