Авторські статті

ТОП-5 фінансових чорних дир Росії

Санкції тільки зміцнюють російську економіку – роблять її сильніше. Так-так, охоче вірю. Особливо якщо поглянути на список найбільших фінансових боржників могутньої і високодуховної, до якого увійшло 500 компаній. На ділі, звичайно, їх більше і не подобаються мені прив’язки до круглих цифр, але чого вже, такий ось тренд у людства …

Але, що найцікавіше в цьому списку, очолюють його головні постачальники коштів у російський бюджет, за сумісництвом є і беззаперечними монополіями.

Отже, ТОП-5 фінансових чорних дір Росії:

«Роснефть» (3400000000000 руб), «Газпром» (1650000000000 руб.), «Російські залізниці» (835 млрд руб.), «Транснефть» (646 млрд руб.) і «Русал» (497 млрд руб.)

Примітно, що за 2015 фінансова заборгованість «Роснефти» збільшилася на 43%. Успішно справляється з кризою проваленим нафти, проте.

Власне, про що це говорить? Ну, як мінімум, заморозка пенсійного фонду триватиме так до 2020 року. Ну, а як ще будуть відкачувати паралітиків? У довгостроковій перспективі, звичайно, в цьому нічого страшного немає, за винятком того, що за роки анабіозу пенсії виплачуватимуться ще живучим поколінням. А може і взагалі не будуть. Ну, а для самих монополій … Ну, так адже в радості і печалі, от і настав період “печалі”. Подивимося на довго їх вистачить і як скоро настане “розлучення”.

Злой Одессит

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України