ТОП-5 фінансових чорних дир Росії

Санкції тільки зміцнюють російську економіку – роблять її сильніше. Так-так, охоче вірю. Особливо якщо поглянути на список найбільших фінансових боржників могутньої і високодуховної, до якого увійшло 500 компаній. На ділі, звичайно, їх більше і не подобаються мені прив’язки до круглих цифр, але чого вже, такий ось тренд у людства …

Але, що найцікавіше в цьому списку, очолюють його головні постачальники коштів у російський бюджет, за сумісництвом є і беззаперечними монополіями.

Отже, ТОП-5 фінансових чорних дір Росії:

«Роснефть» (3400000000000 руб), «Газпром» (1650000000000 руб.), «Російські залізниці» (835 млрд руб.), «Транснефть» (646 млрд руб.) і «Русал» (497 млрд руб.)

Примітно, що за 2015 фінансова заборгованість «Роснефти» збільшилася на 43%. Успішно справляється з кризою проваленим нафти, проте.

Власне, про що це говорить? Ну, як мінімум, заморозка пенсійного фонду триватиме так до 2020 року. Ну, а як ще будуть відкачувати паралітиків? У довгостроковій перспективі, звичайно, в цьому нічого страшного немає, за винятком того, що за роки анабіозу пенсії виплачуватимуться ще живучим поколінням. А може і взагалі не будуть. Ну, а для самих монополій … Ну, так адже в радості і печалі, от і настав період “печалі”. Подивимося на довго їх вистачить і як скоро настане “розлучення”.

Злой Одессит

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh