Авторські статті

CБУ затримала у Слов’янську двох бойовиків

Співробітники Служби безпеки України затримали у Слов’янську двох бойовиків терористичної організації “ДНР”.

Батько та син під час окупації міста добровільно вступили до одного з незаконних збройних формувань т.зв. “ДНР” і протягом травня – липня 2014 року несли “службу” на одному з блокпостів терористів. Там вони оглядали громадян, автотранспорт, здійснювали перевірку паспортів і брали активну участь у виявлені та затримані проукраїнськи налаштованих громадян. Встановлено, що у період чергування бойовиків, з цього блокпосту проводилися систематичні мінометні обстріли позицій Збройних сил України.
Після звільнення Слов’янська силами антитерористичної операції бойовики виїхали з міста, але згодом повернулися і були затримані співробітниками спецслужби.
Під час обшуків правоохоронці вилучили два гранатомети РПГ-22, майже 100 патронів різного калібру, декілька паспортів на різних осіб. У бойовиків також виявлено перепустку “ДНР” з написом “проезд везде”, виданою т.зв. “МВС “ДНР”.
У рамках відкритого кримінального провадження бойовикам буде оголошено про підозру у скоєнні злочинів передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України