Життя

Топ-10 найгірших подарунків на Різдво

Різдвяне свято  може закінчитися дуже швидко, якщо ви помилилися з подарунками

На ялинці горять свічки, з кухні смачно пахнуть різдвяні страви. Все здається ідеальним, близькі все разом, усміхнені обличчя і красиво упаковані подарунки лежать під ялинкою. І потім? Недоречні або навіть образливі різдвяні подарунки можуть зіпсувати свято. Так що уникайте цих подарунків:

1. Тварини

Звичайно, було б дуже мило, якби під ялинкою було маленьке цуценя. Або кошеня раптом грало з ялинковою кулею. Але тварина завжди жива істота і означає велику відповідальність. Зокрема, необхідно навчити дітей, що вони повинні піклуватися про цю тварину, що це не просто чергова іграшка. В іншому випадку солодкий різдвяний подарунок виявиться на вулиці на наступних літніх канікулах.

2. Краватки, запонки, метелики

Вони вважаються одним з найбільш банальних подарунків для чоловіків. Звичайно, деякі чоловіки люблять різні краватки, кожен день носять різні і насолоджуються значну колекцію, але все ж … Якщо ваш чоловік, батько або брат прямо не просили краватку – такий подарунок і зовсім недоречний.

3. Фартух для мами або дівчини.

Тому що він призначений для готування … Те, що насправді означає «красиво», може швидко здатися неправильним. У наші дні жінки більше не хочуть обмежуватися ярликом «домогосподарка і прибиральниця» і проводити час за плитою.

4. Набір гелів для душу.

З таким подарунком всі знають, що людина, яка робить подарунок, витратила мінімальну кількість часу і просто купила один з цих наборів. Якщо ви дійсно хочете докласти зусиль, огляньте ванну кімнату своєї сестри, мами чи дружини. Які продукти вона використовує, який у неї улюблений парфум? А потім зберіть свій особистий набір краси відповідно до цих критеріїв.

5. Книги корисних порад

Книги з порадами і самодопомога, підписка на відповідний журналом про дієти. Всі ці речі кричать: «Ти недостатньо хороша, попрацюй трохи над собою, оптимізуй себе!» А це недобре. Особливо напередодні Різдва люди не хочуть, щоб їм розповідали про власні недоліки і помилки в колі сім’ї.

6. Подушка з принтом і особою на ній

Насправді це верх несмаку. Партнер лягає поруч з вами в ліжко і кладе голову собі на обличчя?!? Крім того, ці друковані фотоподушки дуже рідко бувають високої якості, а волосся часто наелектризовувати.

7. Різдвяний светр

Безпомилкова пухнаста різдвяна ялинка, два оленя. Різдвяні светри цього типу тільки теоретично забавні, потім вони втрачають свій шарм. Кому потрібна одяг, який можна носити тільки раз на рік?

8. Шкарпетки.

Шкарпетки також є частиною приклад відсутності уяви. Як і труси, вони є частиною повсякденного життя, ми ставимося до них щодо нейтрально і не впадаємо в екстатичний захват крики, коли знаходимо їх під ялинкою. І так, навіть якщо шкарпетки в горошок, в смужку або прикрашені маленькими гномами, радість від таких подарунків все одно мінімальна.

9. Саморобні купони.

«Для оздоровчого відпочинку удвох», «Миття вікон 10 разів» або «Бранч в улюбленому барі» – такі гутшайни, зроблені своїми руками, зазвичай ніколи не використовуються. Такі подарунки не тільки позбавлені уяви, але і засмучують одержувача!

10. Гроші

Багато приймають із задоволенням, але більшість не люблять. Деякі люди вважають корисним трохи поповнити свій рахунок, замість того, щоб отримувати непотрібні речі. А потім вирішити, чим себе побалувати. З іншого боку, це здається байдужим і формальним подарунком без любові. Строго кажучи, дарувальник міг витягнути гаманець за кілька секунд до цього і покласти купюри в конверт. Турбота і участь виглядає інакше.

 

 

https://austria-today.ru/top-hudshih-podarkov-na-rozhdestvo/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України