Новини з Австрії

Нова мутація вірусу: Австрія припиняє авіасполучення з Великобританією

Виявлений в Великобританії новий варіант коронавіруса продовжує турбувати владу багатьох країн

Повідомляється, що нова мутація корони на 70 відсотків більше заразна, ніж відома форма. Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон уже скасував святкування Різдва. Зі страху перед новим вірусом корони мільйони британців тепер повинні залишатися вдома в переддень Різдва.

За межами Британії в даний час виявлено дев’ять випадків захворювання в Данії. Крім того, по одному в Нідерландах та Австралії. Тепер новий варіант вірусу виявлено в іншій країні – в сусідній з Австрією. Мутація була виявлена ​​у італійського пацієнта, який повернувся в Рим з Великобританії. Пацієнт зараз знаходиться на карантині.

Австрія тимчасово припиняє всі авіарейси з Великобританії.

До ранку понеділка про припинення авіарейсів з Великобританії в зв’язку з поширенням нового варіанту коронавіруса також оголосили понад 20 держав. Серед них Франція, Бельгія, Нідерланди, Італія, Німеччина, Чехія та Швейцарія. Пізніше до Європи почали приєднуватися інші держави. Так, про припинення авіарейсів зі Сполученим Королівством оголосили Канада, Аргентина, Колумбія, Марокко, Ізраїль і Туреччина. Саудівська Аравія і зовсім закрила кордон через нового штаму коронавіруса.

Однак фахівці впевнені, що вакцини спрацюють і проти цього варіанту вірусу.

«На даний момент я не бачу причин для занепокоєння», – пояснює Річард Неер з Biozentrum при Університеті Базеля.

Дослідники підкреслюють, що немає ніяких доказів того, що новий варіант викликає більш важкий перебіг захворювання або більш високий рівень смертності.

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що підтримує тісні контакти з Великобританією. Влада Королівства продовжать ділитися результатами своїх аналізів і досліджень. «Ми будемо тримати держави і громадськість в курсі в міру того, як ми дізнаємося більше про характеристики цього варіанту вірусу і його наслідки».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України