Авторські статті

“Тітушок”, які вчора громили майно киян, видало взуття

Погроми майна, які вчора у Києві влаштували невідомі в екіпіруванні, схожому на представників самооборони Майдану, – це чергова провокація від влади. Про це сьогодні на брифінгу у прес-центрі Штабу національного спротиву заявив комендант Будинку профспілок Степан Кубів.

“Зверніть увагу на викинуті в Інтернет фотографії цих людей. Вони мають вигляд позування, хвальби того, що вони нищать бізнес у Києві”, – зазначив Кубів.

Але, на його думку, найголовніше, чим викрили себе провокатори – це взуття.

“Ці особи у кросівках, яких не носять ані представники самооборони, ані представники інших загонів, ані люди, які приходять на Майдан. Саме кросівки підтверджують, що це провокація, проведена за допомогою “тітушок”, – наголосив комендант.

“У такий спосіб влада дає зрозуміти, що вона хоче довести ситуацію до конфлікту і вона проти мирного розв’язання ситуації, яке пропонуємо ми і на якому наполягає світове співтовариство”, – сказав Кубів.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.