Авторські статті

Беркутівці хваляться, що за 20 хвилин можуть зачистити Майдан. Бажаємо їм удачі

Щодня тут присутні 500 афганців. За першим дзвінком протягом години з’їжджаються ще близько тисячі, а протягом доби – 11 тисяч. Це люди з бойовим досвідом, якого немає в “Беркуту”. Зараз для них стріляти по неозброєних людях – як развлєкалово. Але коли отримають відповідь, половина втече після першого пострілу.

Радує також те, що там не одні афганці, а люди із різних збройних формувань, тому “пернатим” спецрозділам буде дуже боляче.

Війни не буде, бо з однієї сторони люди готові вмерти за країну, а з іншої продажні найманці, які вмирати не готові за гроші і золотий унітаз, і як тільки вони побачать, що їхня агресія загрожує їхнім життям, відразу почнеться паніка і хаос.

Афганці, спецназ, радикали, ультрас, прості люди, бізнесмени, лікарі, іншими словами, майже всі верстви населення готові стати і боротися, от тільки з політиками нам не пощастило. Вони і надалі бажають перемовин з людьми, які їх і не намагаються почути…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України