Авторські статті

Беркутівці хваляться, що за 20 хвилин можуть зачистити Майдан. Бажаємо їм удачі

Щодня тут присутні 500 афганців. За першим дзвінком протягом години з’їжджаються ще близько тисячі, а протягом доби – 11 тисяч. Це люди з бойовим досвідом, якого немає в “Беркуту”. Зараз для них стріляти по неозброєних людях – як развлєкалово. Але коли отримають відповідь, половина втече після першого пострілу.

Радує також те, що там не одні афганці, а люди із різних збройних формувань, тому “пернатим” спецрозділам буде дуже боляче.

Війни не буде, бо з однієї сторони люди готові вмерти за країну, а з іншої продажні найманці, які вмирати не готові за гроші і золотий унітаз, і як тільки вони побачать, що їхня агресія загрожує їхнім життям, відразу почнеться паніка і хаос.

Афганці, спецназ, радикали, ультрас, прості люди, бізнесмени, лікарі, іншими словами, майже всі верстви населення готові стати і боротися, от тільки з політиками нам не пощастило. Вони і надалі бажають перемовин з людьми, які їх і не намагаються почути…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

 1. Афганці, спецназ, радикали, ультрас, прості люди, бізнесмени, лікарі, іншими словами, майже всі верстви населення готові стати і боротися.
  Боротися зі зброєю в руках? Боротися з пляшкамми смертельної рідини?
  То куди ви, панове, вийшли – на мирну демонстрацію. мирний протест ?
  чи на озброєне протистояння?
  Тоді слід змінити формат усіх тих дій, що відбуваються.
  Хто ж тоді ви, шановні. Я – з простих людей. Але те, що частина з вас творить на Грушевського – це злочин. будьте чесними перед самими собою. ви ж усвідомлюєте, що чините розбій.
  Шановні афганці! Ви ВОЮВАЛИ на територіїї чужої держави проти чужого народу.Туди вас направила ВЛАДА, і ви не дезертирували, а виконували ОБОВ”ЯЗОК. Тепер перед вами такі ж хлопці-військові, СВОЇ українці.
  Дивуюся вашій позиції і почуття поваги до вас поступово згасає.
  Кому як не вам. афганцям, закликати до МИРУ, а не гогорово скликати 11 тисяч на війну в своїй столиці. Сором. Ганьба.
  Кому як не вам,спецпідготовленим, зупинити розбій радикалів і ультрасів, а ви стаєте з ними в одну шеренгу.
  Не до бою закликати треба, мабуть, вам,а до утихомирення гарячих голів.

  1. Ну оно так, ты конечно можешь много больше. Небось супермен? Приди, покажи, а народ посмотрит, глядишь страшно испугаеться, особенно если покажешь свое нижнее белье.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.