Беркутівці хваляться, що за 20 хвилин можуть зачистити Майдан. Бажаємо їм удачі

Щодня тут присутні 500 афганців. За першим дзвінком протягом години з’їжджаються ще близько тисячі, а протягом доби – 11 тисяч. Це люди з бойовим досвідом, якого немає в “Беркуту”. Зараз для них стріляти по неозброєних людях – як развлєкалово. Але коли отримають відповідь, половина втече після першого пострілу.

Радує також те, що там не одні афганці, а люди із різних збройних формувань, тому “пернатим” спецрозділам буде дуже боляче.

Війни не буде, бо з однієї сторони люди готові вмерти за країну, а з іншої продажні найманці, які вмирати не готові за гроші і золотий унітаз, і як тільки вони побачать, що їхня агресія загрожує їхнім життям, відразу почнеться паніка і хаос.

Афганці, спецназ, радикали, ультрас, прості люди, бізнесмени, лікарі, іншими словами, майже всі верстви населення готові стати і боротися, от тільки з політиками нам не пощастило. Вони і надалі бажають перемовин з людьми, які їх і не намагаються почути…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

4 коментарі

 1. Афганці, спецназ, радикали, ультрас, прості люди, бізнесмени, лікарі, іншими словами, майже всі верстви населення готові стати і боротися.
  Боротися зі зброєю в руках? Боротися з пляшкамми смертельної рідини?
  То куди ви, панове, вийшли – на мирну демонстрацію. мирний протест ?
  чи на озброєне протистояння?
  Тоді слід змінити формат усіх тих дій, що відбуваються.
  Хто ж тоді ви, шановні. Я – з простих людей. Але те, що частина з вас творить на Грушевського – це злочин. будьте чесними перед самими собою. ви ж усвідомлюєте, що чините розбій.
  Шановні афганці! Ви ВОЮВАЛИ на територіїї чужої держави проти чужого народу.Туди вас направила ВЛАДА, і ви не дезертирували, а виконували ОБОВ”ЯЗОК. Тепер перед вами такі ж хлопці-військові, СВОЇ українці.
  Дивуюся вашій позиції і почуття поваги до вас поступово згасає.
  Кому як не вам. афганцям, закликати до МИРУ, а не гогорово скликати 11 тисяч на війну в своїй столиці. Сором. Ганьба.
  Кому як не вам,спецпідготовленим, зупинити розбій радикалів і ультрасів, а ви стаєте з ними в одну шеренгу.
  Не до бою закликати треба, мабуть, вам,а до утихомирення гарячих голів.

 2. Киевлянин

  В гражданской войне, всякая победа, есть поражение!

 3. Напiв дохлi аганцi можуть тiльку но парашi чистити на бидлопiкнiку.

  • Ну оно так, ты конечно можешь много больше. Небось супермен? Приди, покажи, а народ посмотрит, глядишь страшно испугаеться, особенно если покажешь свое нижнее белье.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh