Авторські статті

Скасування законів від 16 січня – це маленький, але дуже важливий крок

Скасування законів від 16 січня, які обмежували громадянські свободи, – це маленький, але дуже важливий крок. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.

“Сьогодні нам ще треба проголосувати дуже важливе питання амністії та  звільнити всіх затриманих демонстрантів.

Також дуже важливо повернутися до питання конституційної реформи 2004 року, коли в державі будуть розділені повноваження між президентом, прем’єр-міністром і парламентом.  Крім того,  важливо порушити питання відповідальності уряду. Ми отримали інформацію про те, що Азаров подав у відставку, але невідомо, підпише її президент чи ні”, – сказав Віталій Кличко.

Відповідаючи на питання журналістів щодо можливої участі опозиції у формуванні нового уряду, Кличко відзначив: “Я за будь-яких умов не розглядатиму питання роботи в уряді при президенті Януковичі. Переді мною ніколи не стояло мети отримати якусь посаду. Зараз уряд може змінитися, зміняться обличчя, але система залишиться та сама. Люди очікують набагато більше, ніж відставка уряду. Насамперед нам потрібно перезавантажити систему влади, це те, за що сьогодні піднялася Україна, – наголосив лідер “УДАРу”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України