Авторські статтіТехно

Tissot: лімітована серія годинників до ЧС з хокею на льоду. Фото

З 16 по 26 квітня в Швейцарії пройшов XVII Чемпіонат світу з хокею серед юніорів. Офіційним хронометристом ігор стала компанія Tissot – і в ознаменування чемпіонату вона представила цікаву лімітовану серію годинників Tissot Quickster IIHF World Junior Championship 2015 Limited Edition.

Модель Tissot Quickster IIHF World Junior Championship 2015 Limited Edition поєднує спортивну естетику і серйозний стиль. Хокей з шайбою – серйозний вид спорту, який вимагає найвищої дисципліни, сили і швидкості. Розробники впровадили в дизайн і конструкцію годинника всі ці якості. Наприклад, точність хронометра – справжній приклад ідеальної дисципліни. Сила і енергія гравців в годинах виражається міцністю і надійністю корпусу, а швидкість хокеїстів символізує візерунок з ліній на циферблаті і безеле, що нагадує смуги, на льоду, що залишаються від гострих лез ковзанів. А на задній кришці корпусу годинника Tissot Quickster IIHF World Junior Championship 2015 в якості стильного елемента дизайну вигравіруваний логотип чемпіонату.

Tissot незмінно демонструє бездоганну точність хронометражу, беручи участь у Чемпіонатах світу з хокею на льоду з 1996 року. Кожна участь у чемпіонаті та хронометражі захоплюючих хокейних баталій стає для бренду черговою можливістю підтвердити високу точність і якість обладнання, яке з кожним роком стає все складніше. Компанія продовжує розробляти та вдосконалювати методи контролю та обробки результатів цього швидкісного виду спорту, щоб і надалі залишатися лідером у своїй галузі.

Технічні характеристики

– Кварцовий механізм хронографа;
– Стійке до появи подряпин сапфірове скло;
– Корпус з нержавіючої сталі з гравіюванням на задній кришці;
– Алюмінієвий безель;
– Водонепроникність до 10 бар (100 м).

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України