Тіло вампіра було виявлено в містичному поховання у Великобританії

Під час проведення археологічних розкопок вчені натрапили на останки людей, що жили в 3 столітті до нашої ери. Їх вже схарактеризували як містичні.

У Британських Мідлендах неподалік від міста Поклінгтон група археологів проводила розкопки і натрапила на стародавнє поховання, яке датується 3 століттям до нашої ери (залізний вік). Після попереднього вивчення знахідки стало відомо, що вони належать відомим людям.

Фахівці звернули увагу на останки воїна, вік якого на момент загибелі становив 17-25 років. Експерти визначили, що смерть настала природних шляхом, але потім його тіло прокололи дев’ятьма списами, чотири з яких малі наконечники з кістки, а п’ять – із заліза. Також вчені звернули увагу на вм’ятину, яка була зроблена дерев’яним молотком вже посмертно.

Після такої знахідки думки дослідників розділилися: частина вважає, що він був поранений списами в бою, але більшість все ж упевнено в тому, що чоловік – вампір і над ним вчинили спеціальний ритуал, який не дасть йому можливість реінкарнуватися. Також є думка, що людину могли покласти в землю живцем і потім ритуально вбити, як це іноді траплялося в залізний вік.

Ще одне дивне поховання, знайдене неподалік, належало літній людині – чоловікові 60-70 років. В його могилі експерти знайшли цінну бронзову брошку, і він був похований в поні на колісниці. За словами вчених, тварина могла бути похована разом з покійним ще живим, щоб заповнити землю так, щоб вони стали «щасливчиками» колісниці.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh