Авторські статтіТехно

Тіло вампіра було виявлено в містичному поховання у Великобританії

Під час проведення археологічних розкопок вчені натрапили на останки людей, що жили в 3 столітті до нашої ери. Їх вже схарактеризували як містичні.

У Британських Мідлендах неподалік від міста Поклінгтон група археологів проводила розкопки і натрапила на стародавнє поховання, яке датується 3 століттям до нашої ери (залізний вік). Після попереднього вивчення знахідки стало відомо, що вони належать відомим людям.

Фахівці звернули увагу на останки воїна, вік якого на момент загибелі становив 17-25 років. Експерти визначили, що смерть настала природних шляхом, але потім його тіло прокололи дев’ятьма списами, чотири з яких малі наконечники з кістки, а п’ять – із заліза. Також вчені звернули увагу на вм’ятину, яка була зроблена дерев’яним молотком вже посмертно.

Тело вампира было обнаружено в мистическом захоронении в Великобритании

Після такої знахідки думки дослідників розділилися: частина вважає, що він був поранений списами в бою, але більшість все ж упевнено в тому, що чоловік – вампір і над ним вчинили спеціальний ритуал, який не дасть йому можливість реінкарнуватися. Також є думка, що людину могли покласти в землю живцем і потім ритуально вбити, як це іноді траплялося в залізний вік.

Ще одне дивне поховання, знайдене неподалік, належало літній людині – чоловікові 60-70 років. В його могилі експерти знайшли цінну бронзову брошку, і він був похований в поні на колісниці. За словами вчених, тварина могла бути похована разом з покійним ще живим, щоб заповнити землю так, щоб вони стали «щасливчиками» колісниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України