Техно

«Нібіру прискорює кліматичну катастрофу»: Очевидець зняв зловісні хімічні сліди над хмарами

У зв’язку з наближенням Планети Х, уфологи ще кілька місяців тому підняли тривогу із-за різких змін структури процесів, що відбуваються в атмосфері Землі. Нещодавно було отримано нове доказ.

Очевидець з борту пасажирського авіалайнера зняв зловісні хімічні сліди над хмарами. На думку уфологів, переглянули відео, Нібіру прискорює кліматичну катастрофу на Землі, роблячи верхні шарі атмосфери непроникні, як для викиду і розсіювання парникових газів, так і для проходження сонячних променів, достатніх для росту рослин на нашій планеті. Раніше, у всіх куточках світу жителі помічали, що хмари дивним чином змінюють колір, будова, а також перестають відповідати троянді вітрів, звичайною для даних регіонів. Поки вчені загадково відмовчувалися, або, в кращому випадку, пояснювали аномалії природними процесами, уфологи уважно вивчали явища.

Продовження…

Наближається підсумок принципового спорі представників альтернативної науки з академічними вченими, де на кону стоїть існування людства.

Висновок представників альтернативної науки був невтішний. Прибульці з Нібіру, по всій ймовірності, роблять тактику, яка в свій час використовувалася і землянами. Наприклад, ще 60 років тому військами США під час війни у в’єтнамі. Однак тоді реагенти розпорошувалися в нижніх шарах хмар, тоді як тепер сліди хімічного впливу видно зверху. У відповідь на алармістські заяви уфологів вчені намагаються пояснити, що суспензії в атмосфері не обов’язково мають хімічну природу, а тим більше не можуть бути підступами міфічних інопланетян. Тім не менш, обидві сторони не можуть прийти до взаємної згоди, а багато хто схильні більше довіряти уфологам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України