«Нібіру прискорює кліматичну катастрофу»: Очевидець зняв зловісні хімічні сліди над хмарами

У зв’язку з наближенням Планети Х, уфологи ще кілька місяців тому підняли тривогу із-за різких змін структури процесів, що відбуваються в атмосфері Землі. Нещодавно було отримано нове доказ.

Очевидець з борту пасажирського авіалайнера зняв зловісні хімічні сліди над хмарами. На думку уфологів, переглянули відео, Нібіру прискорює кліматичну катастрофу на Землі, роблячи верхні шарі атмосфери непроникні, як для викиду і розсіювання парникових газів, так і для проходження сонячних променів, достатніх для росту рослин на нашій планеті. Раніше, у всіх куточках світу жителі помічали, що хмари дивним чином змінюють колір, будова, а також перестають відповідати троянді вітрів, звичайною для даних регіонів. Поки вчені загадково відмовчувалися, або, в кращому випадку, пояснювали аномалії природними процесами, уфологи уважно вивчали явища.

Продовження…

Наближається підсумок принципового спорі представників альтернативної науки з академічними вченими, де на кону стоїть існування людства.

Висновок представників альтернативної науки був невтішний. Прибульці з Нібіру, по всій ймовірності, роблять тактику, яка в свій час використовувалася і землянами. Наприклад, ще 60 років тому військами США під час війни у в’єтнамі. Однак тоді реагенти розпорошувалися в нижніх шарах хмар, тоді як тепер сліди хімічного впливу видно зверху. У відповідь на алармістські заяви уфологів вчені намагаються пояснити, що суспензії в атмосфері не обов’язково мають хімічну природу, а тим більше не можуть бути підступами міфічних інопланетян. Тім не менш, обидві сторони не можуть прийти до взаємної згоди, а багато хто схильні більше довіряти уфологам.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh