В Австрії триває тяганина навколо будинку Гітлера

У суперечці про колишньому будинку Адольфа Гітлера Браунау-на-Інні, де, як відомо, в одній з квартир провів свої перші місяці життя майбутній диктатор Адольф Гітлер (1889-1945), адвокат колишнього домовласника вимагає компенсацію в розмірі мільйона доларів за експропріацію нерухомості.

«Взагалі-то наша мета — 1,5 мільйона євро», — підтвердив адвокат із Зальцбурга Герхард Лебич.

Раніше експертна оцінка в регіональному суді Ried im Innkreis визначила вартість всього майна в діапазоні від 810 000 євро до 1,5 млн. євро. Остаточне рішення, за словами представника суду, буде оголошено швидше за все в січні. Уряд Австрії вже заплатив домовласникові 310 000 євро за двоповерховий будинок, включаючи гаражі і парковку. Але цього виявилося занадто мало, так як, за твердженням адвоката позивача, не були враховані такі фактори, як упущена вигода від орендних платежів і саме історичне значення місця.

Остаточна крапка в цьому майновому спорі дасть можливість оголосити нарешті міжнародний архітектурний конкурс на «глибоку трансформацію» будівлі і всієї території у відповідності з рекомендаціями комісії істориків, аби остаточно виключити можливість паломництва неонацистів.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh