Авторські статтіНовини з Австрії

В Австрії триває тяганина навколо будинку Гітлера

У суперечці про колишньому будинку Адольфа Гітлера Браунау-на-Інні, де, як відомо, в одній з квартир провів свої перші місяці життя майбутній диктатор Адольф Гітлер (1889-1945), адвокат колишнього домовласника вимагає компенсацію в розмірі мільйона доларів за експропріацію нерухомості.

«Взагалі-то наша мета — 1,5 мільйона євро», — підтвердив адвокат із Зальцбурга Герхард Лебич.

Раніше експертна оцінка в регіональному суді Ried im Innkreis визначила вартість всього майна в діапазоні від 810 000 євро до 1,5 млн. євро. Остаточне рішення, за словами представника суду, буде оголошено швидше за все в січні. Уряд Австрії вже заплатив домовласникові 310 000 євро за двоповерховий будинок, включаючи гаражі і парковку. Але цього виявилося занадто мало, так як, за твердженням адвоката позивача, не були враховані такі фактори, як упущена вигода від орендних платежів і саме історичне значення місця.

Остаточна крапка в цьому майновому спорі дасть можливість оголосити нарешті міжнародний архітектурний конкурс на «глибоку трансформацію» будівлі і всієї території у відповідності з рекомендаціями комісії істориків, аби остаточно виключити можливість паломництва неонацистів.

Фото: pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України