Xbox стала найгіршою консоллю 2018 року

Консоль отримала менше всіх ексклюзивів. Минулий рік став провальним для неї, хоча багато ігор все ж і виглядають на приставці від «микромягких» набагато краще, ніж на PS4.

Черговий рік і ще одна битва ігрових консолей підходить до кінця. 2018-й не приніс у світ приставок нічого особливо привабливого і нового, але це не означає, що година цих платформ вже пораховано.

Новий рік введе світ консолей в їх останній етап існування, так як в найближчі пару років світ повинен побачити нове покоління найкращих приставок. На тлі цього фахівці визначили найгірші і найкращі консолі в 2018 році.

Sony PlayStation 4 за рік показала відмінний результат, ще раз довівши свою перевагу на ринку. Це підтвердила нова гра God of War, дійсно стала дуже популярною. Новинка Detroit: Become Human показавши відмінні відгуки, як і історія про «Людину-павука». У Sony в 2018 році також вирішили йти в ногу з часом, відкривши крос-плей з іншими платформами. Однак у компанії були і невдачі в особі PlayStation Classic і розчаровує бібліотекою ретро-ігор, а також конференція Sony E3, присвячена в більшості вже відомих ігор.

Для Nintendo Switch 2018 рік також був не менш успішним. Мова йде про величезну кількість ексклюзивних ігор, в числі яких Octopath Traveler, Super Smash Bros. Ultimate, Pokémon Lets Go, Kirby Star Allies, Mario Tennis Aces і Super Mario Party. У році, що минає, стало ясно, що Nintendo Switch стала платформою переважно для інді-ігор.

«Microsoft – самая убыточная компания»: Xbox стала худшей консолью 2018 года

Як би там не було, Microsoft і їх консолі Xbox One 2018 рік видався дуже важким. Саме ця приставка стала найгіршою за рік, адже було дуже мало ексклюзивів. Самою яскравою грою стала Forza Horizon 4, яка ситуацію в компанії не змінює. Єдине, що рятує Xbox One, так це те, що багато грі виглядають на ній краще.

«Microsoft – самая убыточная компания»: Xbox стала худшей консолью 2018 года

У 2018 не з’єднання явилося аргументів, завдяки яким люди відмовилися від PS4 на користь Xbox One. Крім того, Microsoft вважається збитковою компанією в плані гейм-індустрії. Саме консоль від «микромягких» стала найгіршою за рік, тому що в компанії не нікого кроків по поліпшенню Xbox One.

Як би там не було, фахівці вважають, що 2019 рік все змінить. Microsoft купила більше 6 студій для розробки нових ігор. Можливо, проблема з ексклюзивними іграми буде виправлена, але тільки в прийдешньому році.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh