Авторські статтіТехно

Xbox стала найгіршою консоллю 2018 року

Консоль отримала менше всіх ексклюзивів. Минулий рік став провальним для неї, хоча багато ігор все ж і виглядають на приставці від «микромягких» набагато краще, ніж на PS4.

Черговий рік і ще одна битва ігрових консолей підходить до кінця. 2018-й не приніс у світ приставок нічого особливо привабливого і нового, але це не означає, що година цих платформ вже пораховано.

Новий рік введе світ консолей в їх останній етап існування, так як в найближчі пару років світ повинен побачити нове покоління найкращих приставок. На тлі цього фахівці визначили найгірші і найкращі консолі в 2018 році.

Sony PlayStation 4 за рік показала відмінний результат, ще раз довівши свою перевагу на ринку. Це підтвердила нова гра God of War, дійсно стала дуже популярною. Новинка Detroit: Become Human показавши відмінні відгуки, як і історія про «Людину-павука». У Sony в 2018 році також вирішили йти в ногу з часом, відкривши крос-плей з іншими платформами. Однак у компанії були і невдачі в особі PlayStation Classic і розчаровує бібліотекою ретро-ігор, а також конференція Sony E3, присвячена в більшості вже відомих ігор.

«Microsoft – самая убыточная компания»: Xbox стала худшей консолью 2018 года

Для Nintendo Switch 2018 рік також був не менш успішним. Мова йде про величезну кількість ексклюзивних ігор, в числі яких Octopath Traveler, Super Smash Bros. Ultimate, Pokémon Lets Go, Kirby Star Allies, Mario Tennis Aces і Super Mario Party. У році, що минає, стало ясно, що Nintendo Switch стала платформою переважно для інді-ігор.

«Microsoft – самая убыточная компания»: Xbox стала худшей консолью 2018 года

Як би там не було, Microsoft і їх консолі Xbox One 2018 рік видався дуже важким. Саме ця приставка стала найгіршою за рік, адже було дуже мало ексклюзивів. Самою яскравою грою стала Forza Horizon 4, яка ситуацію в компанії не змінює. Єдине, що рятує Xbox One, так це те, що багато грі виглядають на ній краще.

«Microsoft – самая убыточная компания»: Xbox стала худшей консолью 2018 года

У 2018 не з’єднання явилося аргументів, завдяки яким люди відмовилися від PS4 на користь Xbox One. Крім того, Microsoft вважається збитковою компанією в плані гейм-індустрії. Саме консоль від «микромягких» стала найгіршою за рік, тому що в компанії не нікого кроків по поліпшенню Xbox One.

Як би там не було, фахівці вважають, що 2019 рік все змінить. Microsoft купила більше 6 студій для розробки нових ігор. Можливо, проблема з ексклюзивними іграми буде виправлена, але тільки в прийдешньому році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України