Авторські статтіДіаспора

У Чехії озброєний чоловік захопив заручників у банку

Вдень у п’ятницю, 28 грудня, в чеському місті Пржибрам озброєний чоловік захопив заручників у відділенні банку Unicredit Bank. Зловмисник тримав 9 чоловік, але ще до переговорів з поліцією одного з них відпустив.

Захоплення сталося близько 14:30 у відділенні, розташованому на площі náměstí T. G. Masaryka в центрі міста. Правоохоронці оточили прилеглу територію і перекрила сусідні вулиці. Над площею кружляв поліцейський вертоліт.

«Чоловік 1990 року народження озброєний короткоствольною зброєю. За його словами, він не бажає нікому шкоди, а хоче тільки переговорів, щоб повідомити про якомусь кримінальному злочині. За нашими даними, ніхто з утримуваних людей не отримав фізичних травм. На місці працює парламентер», – заявила офіційний представник поліції Моніка Шиндлерова.

Двоє з восьми заручників є співробітниками банку, решта – його клієнти.

В 17:16 поліція розказала, що бійці загону швидкого реагування (URNA) увірвалися в банк і знешкодили зловмисника. Жертв і постраждалих в результаті штурму немає. Всі заручники звільнені, злочинець затриманий. Подробиць про його мотиви і особистості поки немає. Відомо лише, що чоловік не грабував банк, його дії були спрямовані на залучення уваги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України