Життя

Не робіть цього, щоб не завдавати собі болю

Не розбивайте собі серце…

Не делайте этого, чтобы не причинять себе боль

1. Не дозволяйте людям відмахуватися від ваших почуттів або применшувати їх.

Якщо ви щось відчуваєте, для вас це завжди реально. І ні в кого немає права говорити, що цього не існує. Ніколи. Адже ніхто з них не живе у вашому тілі. Не дивиться вашими очима. Ніхто не може пережити в точності теі ж, що відчуваєте ви. І тому ніхто не має права говорити вам, що і як ви повинні відчувати, або ж судити ваші почуття. Вони важливі насамперед для вас. І не дозволяйте нікому переконати вас в іншому.

2. Не шкодуйте про прийняті вами рішення.

Якщо ви жалкуєте про прийняті у минулому рішення, перестаньте. Пам “ятайте – тоді ви взяли найкраще з можливих рішень, ґрунтуючись на наявних даних і знаннях. Ці рішення приймали ви не теперішні, а ваша більш молода і куди менш досвідчена іпостась, і якщо б ви брали їх зараз, безсумнівно, ви багато чого зробили б інакше. Так що залиште себе в спокої. Час і досвід чудесним чином роблять нас мудрішими, багатшими і допомагають приймати правильні рішення і для себе, і для тих, хто нам дорогий.

3. Не приймайте тих, хто вас любить, як належно.

Одного разу, з тієї чи іншої причини, ви зрозумієте, що вам когось дуже не вистачає. І справа не в тому, наскільки давно ви його бачили або як давно ви з ним говорили. Просто ви будете займатися якоюсь своєю справою, і раптом зрозумієте, що хочете, щоб він був поруч з вами. Прямо тут, прямо зараз. Так цінуйте ж кожну мить, яку проводите з улюбленими людьми – і постарайтеся, щоб цих миттєвостей було якомога більше.

4. Не дозволяйте своєму егоїзму взяти над вами верх.

Іноді ми самі приймаємо рішення бути неправими – не тому, що ми дійсно в чомусь помиляємося, але тому, що ми цінуємо наші стосунки з деякими людьми куди більше, ніж власну гордість. Пам ” ятайте – коли дві людини, які небайдужі одна одній, сваряться, обидвІвони неправі. Вони надавати правоту в якомусь питанні вище, власної дружби або любові. І тому в подібній ситуації правий саме той, хто перший визнає свою неправоту і вибачиться.

5. Не втручайтеся в кожну дріб’язкову суперечка, що зустрілася на вашому шляху.

Те, що ви сильні, ще не означає, що ви  зобов’язані зупинятися і битися в кожній трактирній бійці. Те, що ви сильні, ще не означає, що ви зобов’язані відповідати на грубі репліки. І вже точно не варто відповідати відповідними образами. Будьте вище цього, не опускайтеся до їх рівня – адже їм тільки цього і треба. Зберігайте спокій і гідність. Істинно сильні люди, як правило, досить розумні, щоб, зіткнувшись з маренням, відвернутися від нього і піти з високо піднятою головою.

6. Не впускайте в свою душу негатив.

Неважливо, скільки негативу виливають на вас інші – не варто під його потоком опускати руки і вставати на шлях саморуйнування, яким вони йдуть вже давно. Як поступати з власною душею, вирішувати вам і тільки вам. А те, щасливі ви, визначається, насамперед, змістом ваших думок. Так що будьте позитивні. І знайте – найкращі дні свого життя все ще попереду.

7. Не форсуйте любов.

Гарні особисті відносини – це ті відносини, в яких дві людини приймають минуле один одного, підтримують спільне майбутнє, і досить один одного люблять, щоб забезпечити собі майбутнє. Так що не форсуйте любов. Знайдіть партнера, який не буде чіплятися за вас, поки вас не задушить, буде заохочувати ваш зріст, дозволить вам вибратися з вашої шкаралупи у великий світ і буде вірити, що ви обов’язково повернетеся назад. Це і є справжня любов, і повірте – її варто почекати.

8. Не утримуйте тих, хто не хоче бути поруч з вами.

Так, іноді прощання з тими, кого ви не хочете відпускати, може бути дуже болючим, але повірте, якщо вони справді не хочуть бути з вами, ви їх не утримаєте, але вам буде ще болючіше. Якщо хтось не відповідає на вашу любов тим же і велику частину часу веде себе так, ніби ви для нього нічого не важите… подумайте, чи вже ви хочете бачити цю людини у вашому житті? Єдині люди, яких варто тримати поруч – ті, які хочуть, щоб поруч з ними були ви.

9. Не ігноруйте всі чужі поради без винятку.

Найгірша брехня з усіх – та, яку розповідаємо собі ми самі. А справжній друг того і справжній, що завжди говорить вам правду, якою б вона не була неприємною. І тому не озброюйтесь на  вашого критика, автоматично вважаючи його ненависником. Може, хтось вас дійсно ненавидить, але ж не всі. Деяким людям ви просто-напросто небайдужі, саме тому вони кажуть вам ту правду, яку ви підсвідомо заперечуєте.

10. Не здавайтеся. Ніколи.

Живучі в нелегкі часи, ви немов їдете в густому тумані. Далеко не завжди ви бачите, куди рухатися, вам постійно здається, що ви заблукали, вам хочеться розвернутися і їхати назад, а кожен кілометр здається цілою вічністю. Але якими б ви не були наляканими або втомленими, у вас немає іншого виходу, окрім як продовжувати дихати, дивитися на дорогу перед вами, продовжувати рухатися вперед і вірити, що ваша доля вас не залишить.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України