Ті, хто штовхають до вирішення кризи силовим шляхом, – грають з вогнем

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко закликає парламент цивілізованим і мирним шляхом розв’язати політичну кризу в країні. Про це він заявив, виступаючи на пленарному засіданні Верховної Ради.

Кличко наголосив, що сьогодні в кожному місті України громадяни виступають проти диктатури, бо хочуть жити в демократичній, цивілізованій Україні. “В сьогоднішній кризі винна влада і вона несе повну відповідальність”, – сказав він. Водночас, додав Кличко, парламент також має сказати своє слово.

Він зазначив, що першим відповідальним кроком має стати повернення дії Конституції 2004 року, яка була незаконно скасована у 2010-му. Лідер “УДАРу” закликав кожного депутата йти саме цивілізованим шляхом. “Зупиняємо диктатуру. Повертаємось до Конституції, яка робить депутатів суб’єктами ухвалення рішень, а не кнопкодавами. Ухвалюємо закон про звільнення від переслідувань без будь-яких умов. Оголошуємо вибори у Києві та тих обласних і районних центрах, де вони не відбуваються вже багато місяців. І на цій основі отримуємо довіру суспільства. Якщо ми цього не зробимо, то суспільство може вибухнути”, – підкреслив Віталій Кличко.

При цьому політик застеріг парламент від іншого шляху виходу з кризи, який призведе до ескалації та подальшого провокування конфлікту.  Він зауважив, що нині деякі політики знову “заводять стару пісню  – це наша мова, це не наша мова, це наші герої, це не наші герої, це наша історія, це не наша історія”. Кличко нагадав, що останнім часом звучать небезпечні “ідеї” – про федералізацію, про “зачистку вулиць”. “Деякі “беркутята” з місцевої влади створюють якісь фронти. А кримінал працює спільно з силовими структурами. Це – неприпустимо. Той, хто штовхає на цей шлях, грає з вогнем”, – сказав лідер “УДАРу”. Політик не має сумнівів, що федералізація України – це шлях до її знищення.
Лідер “УДАРу” підкреслив,  що народ вже показав свою силу і волю до змін в країні і не потрібно намагатися їх зупинити. “Не ставайте на дорозі розвитку держави – бо народний гнів знесе вас. Сьогодні час кожному задуматися над тим, що він робить – і якими будуть наслідки цього”, – зазначив Кличко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh