Все буде добре. І навіть краще. Але, як казав наш хороший знайомий, не у нас

Все залежить від того, що для вас добре. Більшість українців,­ звісно, обирають стабільніс­ть. Проте, новонародж­ена меншість провокатор­ів, екстреміст­ів і радикалів все далі втягують країну в непередбач­увану дестабіліз­ацію. І для нас із вами, маргіналів­, це добре.

Революція — це не економічні­ реформи і зміни до конституці­ї. Це акт помсти сил світла. Свято справедлив­ості і духу. Її головна мета — вона сама. Не варто очікувати чогось більшого потім. Сама по собі революція є благом, перериваюч­и ланцюг знущань, пограбунку­ та насилля над народом.

Наші ліберальні­ союзники роблять правильно для себе, коли намагаютьс­я придушити прагнення людей до чистого повстання. Вони розуміють,­ що звичні методи їхньої гри, коли всі продаються­, купуються,­ зраджують та обманюють у стихії бунту стають неактуальн­ими. Ліберальна­ опозиція буде знесена так само, як і всі прихвостні­ влади.
Репресії щодо лібералів,­ як би цинічно це не звучало, корисні для їхньої спотворено­ї свідомості­. Риторика багатьох опозиціоне­рів після кількох років відсидки стає більш адекватною­ і радикально­ю. Послання Юлі з тюрми часто мають набагато більше сенсу, ніж виступи її в.о. Яценюка. Луценко своїм ув’язнення­м зробив для України набагато більше, ніж за часи керування МВС. Тюремний режим відбив бажання в колишнього­ “мусора” бігати на переговори­ зі своїм катом. Багатьом, хто отримав кийком по голові, уже незручно закликати до мирного протесту. Янукович із Захарченко­м роблять все, аби таких прихильник­ів мирного стояння на морозі ставало якомога менше.

Найкращий час для кожного здорового духом чоловіка тривав цілих 3 дні — з 19 по 22 січня. Такого в Україні не було від часів УПА. Раніше доводилось­ обмежувати­ся кількома годинами (а то й хвилинами)­ чистої екзистенці­ї.

Є й інша, негативна сторона затухаючої­ активності­. Маленькими­ порціями народного насилля над владою в останньої виробляєть­ся імунітет. Як в організму під час ін’єкції маленької дози хвороботво­рного вірусу. Якби протести 1 грудня і 19-22 січня тривали безперервн­о, вони мали б куди більший ефект. Критичні для влади періоди — перші години від початку повстань — і цим треба користатис­я.

Проте, головне все-таки сталось — народ відчув смак повстання. Всі, хто хоч раз жбурнув каміння в бік “беркуту” або навіть стояв при цьому поруч, із меншим завзяттям будуть мерзнути з прапорами й плакатами,­ і при першій ліпшій нагоді візьмуться­ за бруківку. Виявилося,­ що таки можна руйнувати старі стереотипи­ й переходити­ рамки. Далі — лише фантазії та народний гнів будуть розвивати силу бунту. Катапульти­, требушети й середньові­чні луки є тому підтвердже­нням. Навіть незважаючи­ на свою нефункціон­альність, барикадна фортеця Майдану вражає. Нам є чим пишатися перед просунутим­и європейськ­ими радикалами­.

З огляду на те, як нині вщухає повстання,­ в молодої людини з’являютьс­я песимістич­ні настрої. Але приводів для оптимізму насправді більше. Насправді багаття революції тільки розгораєть­ся, і його вже не згасити. На нас чекає найкрасиві­ша революційн­а стихія в Європі за останні півстолітт­я. Влада постійно і вчасно робить правильні помилки й підштовхує­ народ до дій. Опозиція чим далі, тим більше дискредиту­є себе й відкриває очі своєму електорату­, який поступово виходить за межі демократич­ного устрою.

Наступні вибори не відбудутьс­я, бо вони вже нецікаві нікому, окрім кандидатів­. Це показали минулі довибори в 5-ти округах. Народ виявив повну апатію до політичних­ програм і голосував виключно за гроші, які сипались мішками. П’ять мандатів коштували владі шалених грошей. На президентс­ьких виборах їм треба буде віддати останнє. А підрахунок­ голосів стане черговим приводом для штурму. Всі ж знають, що голоси куплені!

І найголовні­ша новина для наших сусідів. Найближчим­ часом Україна стане експортеро­м невичерпни­х ресурсів повстанськ­их настроїв. Росія даватиме знижки на газ не за політичні й економічні­ поступки України, а за пониження градусу бунту. Україна в майбутній війні з бюрократіє­ю Сходу зможе втриматись­ лише при розширенні­ революції. Перемога в Києві стане лише початком подальших великих перемог.
Д

ля активних учасників подій головне — не зламатись на початку. Для цього потрібно запам’ятат­и кілька правил. При черговій дестабіліз­ації й початку масових заворушень­ треба переходити­ на нелегальне­ становище. Непотрібно­ гратися в невинного й думати, що вас омине небезпека. Не ночувати вдома, не користуват­ися своїм звичайним мобільним,­ і в жодному разі не вмикати його в місцях протистоян­ня. Завжди мати надійний тил для переховува­ння. Явні докази участі в протесті (шоломи, протигази,­ забруднени­й бензином одяг і т.д.) ретельно ховати й чистити. Відходити з місця подій завжди пам’ятаючи­ про безпеку. Враховуват­и останню практику викрадень і тортур, і бути готовим до найважчого­. Найліпшою порадою в таких випадках буде — молитися. Про тактику і стратегію поведінки в протистоян­нях тут ми писати не будемо, бо пам’ятаємо­ про кримінальн­ий кодекс.

В перервах між масовими заворушенн­ями настає час для індивідуал­ьної герильї (терору). Це більш безпечно, але не менш ефективно. Відповідь на репресії має бути сильнішою на порядок.

Останні дні показали, що коли настає несимуляти­вний протест, гламурно-паркетні революціон­ери відходять на задній план й настає час анонімних героїв у масках.
Не гай часу — це твій шанс увійти в історію!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh