Авторські статті

Нема гіршого суперника, ніж недолугий союзник…

Що ви бачите в очах активіста на Майдані під час промов “рєвалюціанєрав”? Це невідома людина, один з тисяч безіменних людей, який вийшов боротися за Україну. І тут ключове слово: боротися. І навряд чи за допомогою ліхтариків, люди з такими очами ліхтариками не машуть. 

Слухати базікання Тягнибока про Гаагу, коли мало хто знає, що Україна не ратифікувала Гаагу і тому ніякий трибунал Януковичу не світить?

Слухати невиразне белькотання Кличка з папірця про заклик до якоїсь чергової мегакорисної акції з вивішування прапорців (начебто це одразу допоможе звільнити активістів)?

Слухати пафосні волання Яценюка про люстрації, перелюстрації, що й так вже всі чули двісті разів?

Слухати не менш безнадійні за ККД слова Порошенка, який вже скромно приписав собі врятування життя Булатова, про те, що всі в’язні будуть визволені?

По всій країні багато людей потерпають від репресій. Ніхто з них не надіслав своїх представників або адвокатів. Йде гризня між собою, своїх ганять свої, чим дуже веселять регіоналів та їх прибічників. Людей закопали у землю. Нікого з них не було на похованнях, нікого не згадали на Віче. Навіть трояндочки не надіслали.

Мирний протест… Коли до цих гєніїв боротьби дійде, хто перед ними. Коли вони побачать справжнє обличчя свого супротивника, безжального та цинічного звіра? Апріорі неможливо вести перемовини з тими людьми. Зате можливо міняти по сто разів свою лінію поведінки, кажучи сьогодні одне, завтра інше. Це політика, крихітко.

Нема гіршого суперника, ніж недолугий союзник…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.