Життя

Ти будеш любити людей за те, що приховано під їх масками

Сподіваюся, ти не дозволиш собі засуджувати за те, що ти занадто гучна, надто пристрасна, занадто м’яка. Не дозволиш переконати себе стати досконалою, замість того, щоб залишитися справжньою

 

Ти не така як всі. Бачиш, у тебе всередині є любов, яка сочиться з кожної клітинки свого тіла. І ти з усією пристрастю поринаєш в самий м’який із світів – того, про який мріють ніжні серця. В тоу, де люди говорять про свої почуття і люблять тих, хто віддає свою любов без роздумів. Глибина деяких людей зачаровує назавжди, і тобі здається, що ти тонеш в цьому болоті.

Оточуючі не завжди будуть розуміти тебе, тому що ти будеш любити людей не за якісь їхні очевидні зовнішні переваги, а за те, що приховано під їх масками. Ти будеш спостерігати, як піднімається і опускається їхні груди, як б ‘ ється серце. Ти будеш помічати, як розширюються їх зіниці, коли вони говорять про щось дійсно важливе. Ти будеш жити заради того, щоб мріяти, щоб дарувати світові свою ніжність.

Ні, ти не така як всі. Ти ніколи не зможеш сказати собі «стоп», коли тобі захочеться кричати про свою любов, ти ніколи не зможеш залишатися холоднокровною, коли справа стосується почуттів.

Ти з тих людей, які надовго зберігають у своєму серці образи незнайомців, яких вони бачать у продуктових магазинах. Ти з тих людей, які не сплять ночами, згадуючи про своє перше кохання, сподіваючись, що у нього в житті все добре.

Тому ти повинна берегти себе.

Сподіваюся, що ти не дозволиш світу засудити себе за те, що ти занадто гучна, надто пристрасна, занадто м’яка. Не дозволиш йому переконати собі стати досконалою, замість того, щоб залишитися справжньою. Сподіваюся, що ти щиро радієш тому, що зовсім не схожа на тих людей, які занадто «від цього сумного світу».

Будь ласка, дозволь собі радіти тому, що не вписуєшся, що вважаєш по-іншому, тому що живе всередині тебе сміється хаос, який змінив твоє життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України