Новини

9 ознак того, що поруч з вами чоловік, а не хлопчик

Наляканий хлопчик тягне жінку за собою вниз, використовуючи її як захисний механізм. Зрілий чоловік розуміє, що якщо його обраниця буде розвиватися як жінка, він тільки виросте як чоловік.

 

Коли я був хлопчиком, а тепер ставши чоловіком. Для цього мені треба було 29 років, але я зробив це. Це більше часу, ніж потрібно більшості чоловіків – принаймні вони так кажуть.

В реальності вік зовсім не є визначальним фактором в тому, став чоловік чоловіком чи він досі залишається хлопчиком. Вік – це всього лише число, насправді все залежить від його вчинків. Але ось у чому складність – чомусь більшість жінок вважають, що їхні зусилля здатні перетворити хлопчика у дорослу людину.

Ну що ж, сьогодні ми розставимо всі крапки над «i» і дізнаємося, ніж чоловіки відрізняються від хлопчиків.

1. Хлопчики уникають незручних розмов – чоловіки знають, як донести до партнерки свої потреби.

Якими б ідеальними не були відносини між партнерами все одно час від часу виникає непорозуміння. Наприклад, ви часто робите або говорите щось таке, що йде врозріз з його уявленнями про життя.

Хлопчики в цьому випадку відразу переходять до пасивно-агресивної поведінки, а  дорослий чоловік постарається проговорити всі ті моменти, які викликають розбіжності… навіть якщо він при цьому буде відчувати себе досить ніяково.

2. Хлопчики думали тільки про те, щоб швиденько переспати і зникнути – чоловіки вкладають час і сили в жінку, яка дорога їм.

У житті кожного чоловіка наступає момент, коли він розуміє, що отримує задоволення не тільки від сексуальної близькості, але і від стосунків з жінкою в цілому.

Якщо він дає про себе знати лише в суботу в першій ночі, значить, він не готовий відмовитися від своїх ігор. Значить, настала пора вам рухатися далі і знайте собі дорослого чоловіка.

3. Хлопчики хвалять вас, щоб залізти під спідницю – чоловіки роблять компліменти, тому що вони хочуть порадувати вас і підняти настрій.

Існує велика різниця між компліментом, щоб отримати щось, і компліментом, щоб віддати щось. Зрілі чоловіки дарують, бо розуміють, що зріла жінка відповість взаємністю.

4. Хлопчики живуть одним днем – чоловіки наполегливо працювати, щоб побудувати майбутнє для себе і своєї жінки.

Коли ви живете тільки для себе, то можете дозволити собі без докорів сумління хоч кожен день веселитися і байдикувати. Як тільки ви усвідомлюєте, що на вас розраховують інші люди, у вас з’єднання являється готовність йти на жертви заради вашої жінки та сім’ї.

5. Хлопчики бояться розумних жінок – зрілих чоловіків вони надихають і мотивують.

Якщо він не розраховує на свої інтелектуальні здібності, він не стане заводити стосунки з розумною жінкою – для нього це дуже ризикований крок.

Хлопчик побоїться залишати свою зону комфорту, а  дорослий чоловік завжди без страху приймає виклик розумної жінки.

6. Хлопчики постійно обіцяють, але не стримують обіцянок – чоловіки керуються принципом: «сказав – зробив».

Пам’ятаю, як я колись сказав дівчині, що люблю її, хоча нічого такого не відчував. І досі згадую про це з соромом. Я був всього лише наляканим хлопчиком, який намагався ощасливити дівчинку.

Зрілий чоловік зізнається у своїх почуттях жінці лише тоді, коли справді їх має. А якщо їх немає, він не стане нічого вигадувати.

7. Хлопчики будь-якими способами намагаються уникнути відмови – чоловіки не боятися зіткнутися зі своїми страхами.

Справа в тому, що і зрілі і не дуже зрілі чоловіки ненавидять, коли їм відмовляють. Відмова є дуже неприємною штукою. Різниця полягає лише в тому, що зрілий чоловік зможе впоратися зі своїми страхами і все одно зробить спробу домогтися вашого розташування, тому що це того варто.

8. Хлопчики не встановлюють пріоритети – чоловік знає, що найголовніше в житті, тому ви стаєте для нього пріоритетом.

Зрілий чоловік намагається присвячувати час тим, хто дійсно має для нього значення. І якщо він складається у відносинах з вами, значить, ви йому дійсно небайдужі. Значить, він бачить поруч з собою вас і тільки вас.

9. Хлопчики пригнічують вас – чоловіки намагаються заохотити і підтримати.

Наляканий хлопчик тягне жінку за собою вниз, використовуючи її як захисний механізм. Зрілий чоловік розуміє, що якщо його обраниця буде розвиватися як жінка, він тільки зросте як чоловік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України