9 ознак того, що поруч з вами чоловік, а не хлопчик

Наляканий хлопчик тягне жінку за собою вниз, використовуючи її як захисний механізм. Зрілий чоловік розуміє, що якщо його обраниця буде розвиватися як жінка, він тільки виросте як чоловік.

 

Коли я був хлопчиком, а тепер ставши чоловіком. Для цього мені треба було 29 років, але я зробив це. Це більше часу, ніж потрібно більшості чоловіків – принаймні вони так кажуть.

В реальності вік зовсім не є визначальним фактором в тому, став чоловік чоловіком чи він досі залишається хлопчиком. Вік – це всього лише число, насправді все залежить від його вчинків. Але ось у чому складність – чомусь більшість жінок вважають, що їхні зусилля здатні перетворити хлопчика у дорослу людину.

Ну що ж, сьогодні ми розставимо всі крапки над «i» і дізнаємося, ніж чоловіки відрізняються від хлопчиків.

1. Хлопчики уникають незручних розмов – чоловіки знають, як донести до партнерки свої потреби.

Якими б ідеальними не були відносини між партнерами все одно час від часу виникає непорозуміння. Наприклад, ви часто робите або говорите щось таке, що йде врозріз з його уявленнями про життя.

Хлопчики в цьому випадку відразу переходять до пасивно-агресивної поведінки, а  дорослий чоловік постарається проговорити всі ті моменти, які викликають розбіжності… навіть якщо він при цьому буде відчувати себе досить ніяково.

2. Хлопчики думали тільки про те, щоб швиденько переспати і зникнути – чоловіки вкладають час і сили в жінку, яка дорога їм.

У житті кожного чоловіка наступає момент, коли він розуміє, що отримує задоволення не тільки від сексуальної близькості, але і від стосунків з жінкою в цілому.

Якщо він дає про себе знати лише в суботу в першій ночі, значить, він не готовий відмовитися від своїх ігор. Значить, настала пора вам рухатися далі і знайте собі дорослого чоловіка.

3. Хлопчики хвалять вас, щоб залізти під спідницю – чоловіки роблять компліменти, тому що вони хочуть порадувати вас і підняти настрій.

Існує велика різниця між компліментом, щоб отримати щось, і компліментом, щоб віддати щось. Зрілі чоловіки дарують, бо розуміють, що зріла жінка відповість взаємністю.

4. Хлопчики живуть одним днем – чоловіки наполегливо працювати, щоб побудувати майбутнє для себе і своєї жінки.

Коли ви живете тільки для себе, то можете дозволити собі без докорів сумління хоч кожен день веселитися і байдикувати. Як тільки ви усвідомлюєте, що на вас розраховують інші люди, у вас з’єднання являється готовність йти на жертви заради вашої жінки та сім’ї.

5. Хлопчики бояться розумних жінок – зрілих чоловіків вони надихають і мотивують.

Якщо він не розраховує на свої інтелектуальні здібності, він не стане заводити стосунки з розумною жінкою – для нього це дуже ризикований крок.

Хлопчик побоїться залишати свою зону комфорту, а  дорослий чоловік завжди без страху приймає виклик розумної жінки.

6. Хлопчики постійно обіцяють, але не стримують обіцянок – чоловіки керуються принципом: «сказав – зробив».

Пам’ятаю, як я колись сказав дівчині, що люблю її, хоча нічого такого не відчував. І досі згадую про це з соромом. Я був всього лише наляканим хлопчиком, який намагався ощасливити дівчинку.

Зрілий чоловік зізнається у своїх почуттях жінці лише тоді, коли справді їх має. А якщо їх немає, він не стане нічого вигадувати.

7. Хлопчики будь-якими способами намагаються уникнути відмови – чоловіки не боятися зіткнутися зі своїми страхами.

Справа в тому, що і зрілі і не дуже зрілі чоловіки ненавидять, коли їм відмовляють. Відмова є дуже неприємною штукою. Різниця полягає лише в тому, що зрілий чоловік зможе впоратися зі своїми страхами і все одно зробить спробу домогтися вашого розташування, тому що це того варто.

8. Хлопчики не встановлюють пріоритети – чоловік знає, що найголовніше в житті, тому ви стаєте для нього пріоритетом.

Зрілий чоловік намагається присвячувати час тим, хто дійсно має для нього значення. І якщо він складається у відносинах з вами, значить, ви йому дійсно небайдужі. Значить, він бачить поруч з собою вас і тільки вас.

9. Хлопчики пригнічують вас – чоловіки намагаються заохотити і підтримати.

Наляканий хлопчик тягне жінку за собою вниз, використовуючи її як захисний механізм. Зрілий чоловік розуміє, що якщо його обраниця буде розвиватися як жінка, він тільки зросте як чоловік.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh