Авторські статтіТехно

Tesla показала тизер нового Model 3

Концерн Tesla Motors опублікував тизер нового електрокара Model 3 на офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Facebook. Презентація відбудеться 31 березня поточного року.

Американська автомобілебудівна корпорація Tesla Motors опублікувала у власному профілі в соцмережі Facebook тизер нового електричного автомобіля під назвою Model 3. Офіційний показ новинки повинен відбутися 31 березня нинішнього року в рамках заходу в головному офісі концерну, за словами експертів, новинка буде побудована на абсолютно новій платформі, яка в майбутньому може лягти в основу моделей Roadster новітнього покоління.

Новий електрокар отримає можливість на одній підзарядці проїжджати до 320 кілометрів, зарядка акумулятора буде здійснюватися на спеціальних станціях Supercharger, однак більше ніяких подробиць про вихід нового автомобіля не опубліковано. Попередні замовлення на авто можна здійснити безпосередньо на презентації, але старт продажів намічений на початок наступного року. Вартість нового Tesla Model 3 складе як мінімум 35 тисяч доларів США, що є досить низькою ціною, адже в даний момент найдоступніша версія транспортного засобу Model S 70D вартує 57,5 тисячі доларів.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України