Porsche подарує по 9 тисяч євро всім своїм співробітникам

Концерн Porsche має намір подарувати своїм співробітникам по 9 тисяч євро у зв’язку з тим, що продажі автомобілів у 2015 році побили рекорди компанії. Така інформація з’явилася на офіційному сайті виробника.

Німецький автомобільний концерн Porsche згідно з дорученням керівніцтва подарує кожному співробітнику по 8 911 євро у зв’язку з успішно проведеним минулим роком. Повідомляється, що за результатами 2015 року кількість продажів автомобілів перевалило за позначку в 225 тисяч одиниць авто, що на 19 відсотків більше, ніж роком раніше, дохід концерну збільшився на 25% до показника 21,5 мільярда євро, виручка – до 3,4 мільярда євро.

У загальній складності штат компанії налічує 15,6 тисячі чоловік, кожен співробітник також отримає по 700 євро надбавки до пенсії. Porsche роком раніше виплатила премії своїм працівникам у розмірі 8,6 тисячі євро, в 2014 році надбавка до річної заробітної плати склала 8,2 тисячі. В цілому, розмір премії для всіх співробітників корпорації склав 139,01 мільйона євро, найприбутковішим є ринок Китаю, де зростання продажів зупинилося на показнику біля 34%. В Європі в минулому році Porsche продали 70 тисяч власних автомобілів, це на 30% більше, ніж у 2015 році.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh