Авторські статтіТехно

Дієтологи виділили сім продуктів, від яких потрібно відмовлятися

Передові дієтологи назвали сім продуктів, від яких людям потрібно відмовлятися при вживанні їжі. Деякі міфи «безпеки» були розвіяні.

Науковці провели експеримент і виявили одні з небезпечних продуктів, від яких потрібно утримуватися при прийомі їжі. Передовий дієтолог Хелен Бонд розкрила недостовірність деяких міфів, які блукають серед людей, які піклуються про своє здоров’я і харчування.

До числа небезпечних продуктів у списку Хелен Бонд перші місця займають консервовані продукти та супи, до яких входить неймовірна кількість солі, що викликає підвищення тиску у людини. Іншими у списку стояти покупні смузі, в магазинах пропонують великі лінійки з цього «здорового» продукту, однак худнути на них не вийде – в склад входить дуже багато цукру, а також незбиране молоко і утримання величезної кількості калорій. Наступними у списку названі рис, макаронні вироби і білий хліб – дієтолог рекомендує схилятися до цільнозернових продуктів, в яких більше корисних речовин. Бонд внесла в список і білий шоколад, який не містить какао, а також газовані напої і попкорн.

Також фахівець рекомендує утримуватися від ранкових сніданків у вигляді бутербродів – вони дуже калорійні. Існує думка, що вранці метаболізм посилено працює і можна їсти будь-яку жирну їжу, проте, за словами Хелен Бонд, це далеко не так і слід зменшувати кількість споживаних вранці продуктів мінімум вдвіччі.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України