Авторські статті

Тепер у російських Геббельсів і Лаврових з’явився ще один юридичний «аргумент» про «громадянську війну» в Україні, – Таран

Як інформує наш сайт, політолог Сергій Таран пише на своїй сторінці в Facebook, ГБР офіційно звинуватило колишнього нардепа, журналіста Тетяну Чорновіл в умисному вбивстві під час Революції гідності. Це не тільки юридичний прецедент, після якого подібні звинувачення можна буде вручити будь-якому учаснику Революції гідності, це – частина системного переписування Зеленським історії Революції гідності за лекалами Кремля.

Політолог зазначає, цю історію в Кремлі бачать, як «початок» «громадянської війни», де «з обох сторін» українці вбивали один одного. І, звичайно, війна на сході України відповідно до цієї фальсифікацією є не результатом російської агресії, а продовженням «війни» на Майдані.

«Тепер у російських Геббельсів і Лаврових з’явився ще один юридичний« аргумент ». Адже юридичне підтвердження «злочинних дій» майданівців тепер підготували вже українські слідчі і «на 100% свої» Зеленського прокурори. Додам тільки, що «беркутівців», причетних до розстрілів на Майдані Зеленський відпустив в Росію на вимогу Кремля », – написав політолог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України