Авторські статті

Тепер пів країни зробили терористами

Дуже дивно, але мабуть влада, всі хто підтримує “беркут”, ті проплачені мітингарі за Януковича, ЗАБУЛИ, що влада з беркутом перші напали на людей 30.11.13, били всіх без розбору, самі це все почали, а тепер пів країни зробили терористами.

Дуже дивно, коли у них “немає” грошей на виплату зарплат і пенсій, дороги розбиті, громадський транспорт підходить скоріше всього для перевозки дров, а не людей, АЛЕ у них є гроші на тітушок і провладні мітинги, на які більшу частину людей зганяють погрозами. Я сам з маленького райценту, де населення не більше 15000, де люди не живуть а виживають(так як і більшість в нашій країні), де молоді робити нічого крім зпиватись. З

а приблизними підрахунками, коли з нашого містечка зганяли людей на провладний мітинг, було витрачено 60000 грн(це коли в них нема чим платити зарплати і пенсії).

Дуже дивно, що в нашій країні є просто сліпі люди(особливо на сході), які не розуміють, що влада реально охрініла, при чому майже цього не приховує.

Дуже дивно, коли тебе можуть затримати, побити, катувати, за те що ти просто йдеш по справах. У мене є знайомий, який працює на яника, в якийсь секретній службі, де працівники зараз чергують по центральних районах Києва, сидять в машинах, затримують, б’ють і вивозять людей, яких потім ніхто знайти не може, і отримують по 30000грн на місяць.

Дуже дивно, що вони спочатку приймають диктаторські закони, а потім ніби під видом поступок іх відміняють.

Все це “дуже дивно”, але нашій країні до чудес не звикати.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.