Авторські статті

Німецька газета FAZ у дещо поетичній формі описала роль простої жінки в українській революції

Кожна з жінок тут на барикадах має своє завдання. Старші підтримують вогонь цілу ніч, щоб бійці не відморозили собі ноги, молодші – рубають камені бруківки, аби ті краще летіли, а от Вікторія взяла на себе приготування коктейлів. Справа – каністра, зліва – пляшки, а посередині вона акуратно розриває майку на тонкі пасма. 

«Я знаю, що це є смертельна зброя, і я знаю, що багато з цих чоловіків за стіною мають жінок і дітей. Можливо, вони й самі ще діти. Я знаю, що вони бояться – наших пляшок, своїх командирів. Але це їх вибір. Я не хочу більше давати хабарі, коли приходить податкова, я більше не хочу бачити цю банду. Я – законослухняна жінка. Ми всі маємо вибір, і вони самі так хотіли».

Чоловіки беруть пляшки з її рук. Студент, будівельник, банкір. А тоді розганяються і кидають…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України