Німецька газета FAZ у дещо поетичній формі описала роль простої жінки в українській революції

Кожна з жінок тут на барикадах має своє завдання. Старші підтримують вогонь цілу ніч, щоб бійці не відморозили собі ноги, молодші – рубають камені бруківки, аби ті краще летіли, а от Вікторія взяла на себе приготування коктейлів. Справа – каністра, зліва – пляшки, а посередині вона акуратно розриває майку на тонкі пасма. 

«Я знаю, що це є смертельна зброя, і я знаю, що багато з цих чоловіків за стіною мають жінок і дітей. Можливо, вони й самі ще діти. Я знаю, що вони бояться – наших пляшок, своїх командирів. Але це їх вибір. Я не хочу більше давати хабарі, коли приходить податкова, я більше не хочу бачити цю банду. Я – законослухняна жінка. Ми всі маємо вибір, і вони самі так хотіли».

Чоловіки беруть пляшки з її рук. Студент, будівельник, банкір. А тоді розганяються і кидають…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh