Авторські статті

Депутати Европарламенту обговорили ситуацію в Україні з членами ради ВО “Майдан”

29 січня 2014 року відбулася зустріч депутатів Европарламенту, які прибули до України на чолі з Головою Комітету з міжнародних справ Европарламенту Ельмаром Броком, з членами президії Всеукраїнського об’єднання “Майдан”.

У зустрічі взяв участь народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, член президії ради ВО “Майдан” Андрій Іллєнко. Під час зустрічі обговорювалося питання поточної політичної ситуації в Україні. Европейські депутати цікавилися позицією представників ради ВО “Майдан” та висловили своє бачення щодо акцій протесту, що наразі відбуваються в Україні, та обговорили можливі шляхи виходу з політичної кризи.

Після завершення перемовин з европарламентарями Андрій Іллєнко зазначив: “Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння. Ми вважаємо, що такі зустрічі вкрай важливі, оскільки зараз весь світ дивиться на Україну. Всіх европейських і світових політиків зараз цікавить наша позиція щодо цієї політичної кризи, що ми плануємо робити далі, і власне на таких зустрічах ми обмінюємося інформацією, доносимо нашу мету й розповідаємо про реальний стан справ в Україні. Зокрема, я в своєму виступі наголошував на масових політичних репресіях, по суті масовому політичному терору, який зараз відбувається в Україні. Розповів про репресії, зокрема проти свободівців, про затримання, арешти голів обласних організацій і про переслідування наших активістів”.

Ельмар Брок прибув до Києва разом із 12-ма депутатами Европарламенту, які планують бути у Києві до 30 січня й хочуть провести зустрічі з представниками української влади, опозиції, учасниками акцій протесту з метою пошуку шляхів виходу з політичної кризи в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.