Депутати Европарламенту обговорили ситуацію в Україні з членами ради ВО “Майдан”

29 січня 2014 року відбулася зустріч депутатів Европарламенту, які прибули до України на чолі з Головою Комітету з міжнародних справ Европарламенту Ельмаром Броком, з членами президії Всеукраїнського об’єднання “Майдан”.

У зустрічі взяв участь народний депутат від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, член президії ради ВО “Майдан” Андрій Іллєнко. Під час зустрічі обговорювалося питання поточної політичної ситуації в Україні. Европейські депутати цікавилися позицією представників ради ВО “Майдан” та висловили своє бачення щодо акцій протесту, що наразі відбуваються в Україні, та обговорили можливі шляхи виходу з політичної кризи.

Після завершення перемовин з европарламентарями Андрій Іллєнко зазначив: “Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозуміння. Ми вважаємо, що такі зустрічі вкрай важливі, оскільки зараз весь світ дивиться на Україну. Всіх европейських і світових політиків зараз цікавить наша позиція щодо цієї політичної кризи, що ми плануємо робити далі, і власне на таких зустрічах ми обмінюємося інформацією, доносимо нашу мету й розповідаємо про реальний стан справ в Україні. Зокрема, я в своєму виступі наголошував на масових політичних репресіях, по суті масовому політичному терору, який зараз відбувається в Україні. Розповів про репресії, зокрема проти свободівців, про затримання, арешти голів обласних організацій і про переслідування наших активістів”.

Ельмар Брок прибув до Києва разом із 12-ма депутатами Европарламенту, які планують бути у Києві до 30 січня й хочуть провести зустрічі з представниками української влади, опозиції, учасниками акцій протесту з метою пошуку шляхів виходу з політичної кризи в Україні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh