Життя

Мільярдер Річард Бренсон ділиться секретом, який дозволяє йому жити позитивної життям

Він зізнається, що завжди слід словами Вінстона Черчілля: «Песиміст бачить проблему в кожній можливості, а оптиміст – можливість у кожній проблемі».

 

За словами Річарда Бренсона, який побудував свою бізнес-імперію з нуля, «позитивність призводить до ще більшої позитивності». У своєму блозі Він поділився з читачами пробачимо радою, який він використовує для того, щоб його життя була позитивною.

Засновник The Virgin Group, пише: «У більшості випадків позитивне питання приводить до такої ж позитивної відповіді». В якості прикладу Він наводить наступний діалог:

«Отче, чи можна курити під час молитви?»
«Ні».
«Отче, а чи можна молитися під час куріння?»
«Звичайно, так».

Вся суть в постановці питання. Бізнесмен каже, що створив три успішні авіакомпанії, незважаючи на існування на ринку інших гравців. При створенні цих компаній The Virgin Group ніколи не звертала уваги на негативні аспекти бізнесу і не обманювала клієнтів, не втомилася від конкуренції.

Замість того, щоб фокусуватися на речі, які інші авіакомпанії робили неправильно або неефективно, команда Бренсона використовувала більш позитивний підхід.

Вони запитували потенційних клієнтів про те, чого вони очікують від польоту, від самої авіакомпанії і підкреслювали при цьому унікальність своєї пропозиції.

Бренсон каже: «Позитивне мислення – це неймовірно могутній інструмент. Якщо говорити спрощено, то позитивна поведінка і ініціатива веде до такого ж позитивної поведінки та ініціативи».

Бренсон зізнається, що слідує словами Вінстона Черчілля: «Песиміст бачить проблему в кожній можливості, а оптиміст – можливість у кожній проблемі». І додає: «У позитивної людини не просто трапляється хороший день, він сам робить його хорошим».

Щоб зробити кожен свій день позитивним, Бренсон робить наступне:

  • Завжди посміхається.
  • Шукає будь-яку можливість побачити у світі щось хороше.
  • Вирішує проблеми, проявляючи ініціативу.
  • Каже «так» частіше, ніж «ні».

Бренсон пише: «Люди, які мислять позитивно, не тільки бачать перед собою безліч можливостей, вони ще й навчали інших, тим самим рухаючи світ вперед».

Для початку потрібно просто навчитися знаходити щось позитивні в кожному питанні. Якщо ви демонструєте позитивні світогляд, то незабаром помітите, як люди самі починають притягатися до вас. І вони зроблять все можливе, щоб допомогти вам досягти успіху.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.