Авторські статті

Телеведуча: Україна мала всі шанси перемогти коронавірус

Україна мала всі шанси перемогти коронавірус. У нашій країні низький рівень і динаміка зараження і смертності, незважаючи на повну байдужість людей та місцями химерні кроки влади. Але тут вилізли Зеленський і Аваков з ідеями закрутити гайки, припинити роботу транспорту, всіх підприємців і штрафувати тіток на стихійних ринках. І тепер Україна вже точно стане прикладом, як вийти з коронавіруса з найбільшими втратами. Про це у своєму блозі розповідає телеведуча і блогер Ольга Лень.

Вона відзначає, як мінімум, дивно виглядає, коли припиняєш міжнародне авіасполучення і перевезення залізницею, а потім героїчними зусиллями звозиш зі всього світу своїх громадян? І вже точно химерний вигляд має, якщо не інфікованих людей з Уханя везуть на обсервацію, але кілька тисяч туристів з Європи відправляють додому після вимірювання температури, без обов’язкового тестування на коронавірус і з побажаннями посидіти на самоізоляції. Кращого способу завести інфекцію в країну не можна було і придумати.

Ольга Лень зазначає, прекрасне рішення спочатку закрити метро, а потім з’ясувати, що наземний транспорт не справляється з перевезеннями і натовп на зупинках вже сама по собі може бути розсадником зарази. Тому що всі люди, що і було зрозуміло заздалегідь, не можуть одномоментно усамітнитися будинку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України