Авторські статті

Історик: мій сьогоднішній висновок – той, хто сповідує підхід «Помри сьогодні, а я – завтра» не виграє тактовно, ні стратегічно

Відомий український історик та політолог Євген Магда у своєму блозі пише про те, що загальнонаціональний карантин суттєво зменшив темп нашого життя, і подарував більше години «на подумати». За словами політолога, його думки тихі, але є спроби резонувати з іншими – соціальні комунікації, вони такі.

Євген Магда відзначає, як і багато людей у віці 30+, він переживає за батьків і старших родичів, але є велика надія, що все буде добре. Політолог пише, як і мільйони інших українців, він привчається до нових реалій. Історику за освітою цікаво жити під час нових викликів, але іноді хочеться і спокою.

«Мій сьогоднішній висновок: той, хто сповідує підхід «Помри сьогодні, а я – завтра» не виграє тактовно, ні стратегічно, незалежно від політичної прописки, стану і віку», – написав Євген Магда. Він додає, українцям треба для себе зрозуміти, що зараз ми всі в одному човні, без Ноя, тому нитки немає сенсу. Треба залишатися людьми і крапка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh