Авторські статті

Історик: мій сьогоднішній висновок – той, хто сповідує підхід «Помри сьогодні, а я – завтра» не виграє тактовно, ні стратегічно

Відомий український історик та політолог Євген Магда у своєму блозі пише про те, що загальнонаціональний карантин суттєво зменшив темп нашого життя, і подарував більше години «на подумати». За словами політолога, його думки тихі, але є спроби резонувати з іншими – соціальні комунікації, вони такі.

Євген Магда відзначає, як і багато людей у віці 30+, він переживає за батьків і старших родичів, але є велика надія, що все буде добре. Політолог пише, як і мільйони інших українців, він привчається до нових реалій. Історику за освітою цікаво жити під час нових викликів, але іноді хочеться і спокою.

«Мій сьогоднішній висновок: той, хто сповідує підхід «Помри сьогодні, а я – завтра» не виграє тактовно, ні стратегічно, незалежно від політичної прописки, стану і віку», – написав Євген Магда. Він додає, українцям треба для себе зрозуміти, що зараз ми всі в одному човні, без Ноя, тому нитки немає сенсу. Треба залишатися людьми і крапка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України