Новини

Те, що відбувається в Україні – страшний сон Путіна

Те, що відбувається в Україні – страшний сон Путіна. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов у середу у передачі «Шустер LIVE», повідомляє прес-служба Верховної Ради.
Турчинов зазначив, що українці продемонстрували усьому світові, що «український народ вирішив, що рух до Європи – його вибір». «Український народ сам змінює владу. Цей приклад для Росії – найбільш страшний сон для Путіна», – сказав він. Тому, додав Олександр Турчинов, російській владі потрібно дестабілізувати ситуацію в Україні, «щоб показати, як там погано».
«Стабільна влада, стабільна та процвітаюча Україна – це вирок для Путіна», – зазначив Олександр Турчинов, наголосивши, що саме тому Росія виношує плани щодо вторгнення до України.
Відповідаючи на запитання, він також зазначив, що президентські вибори в Україні є ще одним кроком до стабілізації ситуації, тому, за його словами, «зірвати їх і показати відсутність легітимної влади в Україні – їхнє (Росії) завдання».
Голова Верховної Ради у цьому контексті заявив, що українська влада все робитиме для забезпечення демократичних, прозорих і чесних виборів, на яких кожен громадянин матиме змогу обрати тих кандидатів, які достойно представлятимуть їхні інтереси.
Будь-які спроби зірвати вибори, заявив Олександр Турчинов, отримають жорстку відсіч.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України