Коротко про сьогоднішнє інтерв’ю Януковича

Віктор Янукович сумнівається в легітимності майбутніх президентських виборів в Україні.

Про це він заявив під час інтерв’ю журналістам у Ростові-на-Дону.

Він вважає, що опозиція прийшла до влади незаконно.

“Тому легітимність цих виборів – під великим питанням. Я думаю , що це не піде на користь людям і партнерам України”, – сказав він.

Він також заявив, що ці вибори викликають все більше критики всередині України.

“Ці вибори викликають все більше і більше критики вже всередині України. У мене багато є джерел інформації. У тому числі і в середовищі так званих нинішніх правителів, які висловлюються все більше і більше з сумнівами, чи потрібно було починати з того, що проводити президентські вибори в ситуації , коли немає визначеності, якою має бути держава”, – сказав Янукович.

“Як у таких умовах нестабільної політичної ситуації влада може брати на себе зобов’язання і виконувати їх”, – зазначив він.

Янукович переконаний, що про демократичність виборів не може бути й мови.

“Про яку демократичність можна говорити, якщо натовпу бандитів з автоматами ходять навколо Верховної Ради, і депутати під тиском приймають закони”, – заявив Янукович.

Він заявив, що і явка, і результати голосування на виборах викликатимуть запитання.

Екс-президент України Віктор Янукович запевняє, що не давав наказу стріляти у протестувальників у Києві.

Про це він заявив в інтерв’ю з російського Ростова-на-Дону, яке транслює “Дождь”.

“Я ніколи не давав жодних вказівок стріляти. І зброя, наскільки мені було відомо, ніколи не видавалося тем спецпідрозділам, які брали участь у захисті державних установ, будівель”, – запевнив Янукович.

За його словами, “вони виконували ті функції, які передбачені законом”.

“Коли почали стріляти снайпери, ми проводили переговори. І фактично близько доби ми вели переговори з представниками трьох країн – так званий веймарський трикутник: Німеччина, Франція й Польща, їхні міністри закордонних справ, – і тут почалася стрілянина. І вона велася з тих будівель, які на той час контролювалися тодішньою опозицією”, – заявив він.

“Одразу після підписання угоди 21 лютого я почав виконувати ту частину зобов’язань, яку брала на себе влада. І я як президент України підписав цю угоду й, не відкладаючи, дав завдання правоохоронним органам, поліції відступити від Майдану і почати відправлення спецпідрозділів у місця постійної дислокації – тобто в різні регіони України”, – запевнив Янукович.

“У відповідь на наші дії радикальна частина Майдану відповідала стріляниною”, – заявив політик-утікач.

Янукович побожився: “Мій принцип, що ніяка влада не варта й краплі крові, я сповідував завжди”.

“І в 2004 році… я не допустив зіткнення протиборчих сторін, моїх шанувальників і тих, хто стояв у той період на Майдані. Я сам звернувся до своїх прихильників, щоб вони відступили. І цього разу я не зрадив свої принципи”, – сказав він.

“І коли я досить часто чув на мою адресу докір з боку наших прихильників про те, що настав час вживати рішучі дії стосовно Майдану, – у мене рука ре піднімалася це зробити. Я не міг цього зробити. Це суперечило моїм принципам”, – переконував Янукович.

“Але Майдан ділився на 2 частині: одна частина – це мирні протестувальники, друга частина – це була радикальна частина, по якій, я вважав, однозначно, потрібно було приймати спільне рішення і влади, і опозиції – роззброїти озброєних людей, які несли загрозу безпеці країни”, – заявив екс-президент.

“На жаль, цього не сталося. Зараз цією ж проблемою займаються нинішні правителі”, – наголосив він.

Українська правда

Comments

0 comments

One comment

  1. Путлер

    Здохни ти вже.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh