Тарас Березовець: найближчі президентські вибори увійдуть в історію

Незалежно від того, як завершаться ці вибори президента України, вони увійдуть в історію як вершина політичного популізму. Обіцянки знизити газ в 2 або 4 рази при одночасному продовженні співпраці з МВФ, обіцянка дати вчителям зарплату в 4 тисячі доларів, при тому, що це буде коштувати 24 млрд доларів, обіцянку повернути Будапештський меморандум, при тому що це не спрацювало в 2014 році, і не спрацює в 2019, обіцянку припинити війну з Росією і все «порішати» по-швидкому, коли візьмемо «хотілки» Путіна і візьмемо наші і зустрінемося посередині, і все буде тіп топ і звичайно ось це «не зупинимося, поки не досягнемо мети». Про це у своєму блозі пише політтехнолог Тарас Березовець.

Він зазначає, що не дарма кажуть, що мета виправдовує засоби. Це популістське сміття не коштувало б і згадки, якби на нього не велися самі недосвідчені. Політтехнолог підкреслює в цьому зв’язку дуже правильно сказав нардеп Максим Бурбак на Погоджувальній раді парламенту. «Вірус популізму вразив абсолютно всіх учасників виборчого процесу», – заявив нардеп. Тарас Березовець відзначає, Бурбак має право так говорити, тому що «Народний фронт» не виставляв свого кандидата на цих виборах і в «карнавалі популізму» участі не приймає.

Політтехнолог підкреслює, зараз важливо вийти з цієї кампанії з мінімальними втратами для іміджу країни. Адже попереду чекає ще одне випробування, де ярмарків марнославства продовжиться – осінні парламентські вибори. Там ставки будуть на порядок вище.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh