Названі найщасливіші країни світу

Оприлюднено світовий рейтинг щастя (World Happiness Report 2019), який для ООН підготувала «Мережа по пошуку рішень у сфері сталого розвитку» (SDSN).

Найщасливішими людьми на світі експерти знову визнали жителів Фінляндії. До п’ятірки лідерів також увійшли Данія, Норвегія, Ісландія та Нідерланди. В кінці списку із 156 країн виявилися неблагополучні Афганістан, Центральноафриканська Республіка і Південний Судан.

Росія розташувалася на 68 місці, Україна – на 133, Білорусь – на 81, Казахстан – на 60. З колишніх радянських республік найщасливішим виявився Узбекистан — 41-е місце.

При складанні рейтингу було опитано не менше 3000 чоловік в кожній з країн. Респондентам задавали питання, пропонуючи оцінити рівень свого життя за десятибальною шкалою, де 0 являє собою найгірший з можливих рівнів, а 10 — найкращий. Крім результатів опитування, дослідження також базується на даних Gallup World Poll та враховує такі фактори, як реальний ВВП на душу населення, очікувана тривалість життя, рівень корупції, соціальні свободи, а також низка інших показників, у тому числі позитивні і негативні переживання респондентів.

Рейтинг був підготовлений до Міжнародного дня щастя (International Day of Happiness), який щорічно відзначається 20 березня. Він був запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 2012 році. Свято проголошує ідею про те, що прагнення до благополуччя є загальним для всіх жителів планети. Ініціатором його створення виступило Королівство Бутан. Ідея була підтримана без голосування 193 державами-членами ООН.

ТОП-10 світового рейтингу щастя ООН (World Happiness 2019):

1) Фінляндія

2) Данія

3) Норвегія

4) Ісландія

5) Нідерланди

6) Швейцарія

7) Швеція

8) Нова Зеландія

9) Канада

10) Австрія

…………………………………………………

18) Бельгія

19) США

21) ОАЕ

Повну версію рейтингу можна знайти тут.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh