Президент Австрії закликає до більш активної протидії політиці Трампа

Федеральний президент Олександр ван дер Беллен закликає ЄС активніше виступати проти політики президента США Дональда Трампа.

«Європейцям потрібно припинити танцювати під дудку Трампа», — сказав Ван дер Беллен в інтерв’ю щоденній німецькій газеті «Die Welt». Конкретно в цьому контексті він мав на увазі ядерну угоду з Іраном, з якою Вашингтон спочатку погодився, а потім відмовився і тепер вимагає цього від ЄС, заборонивши європейськім компаніям вести справи з Іраном під загрозою серйозних санкцій.

«На мій погляд, це заходити занадто далеко», — сказав федеральний президент. Про тиск з боку США на австрійську нафтодобуваючу компанії OMV, основу австрійської економіки, найбільшого платника податків та роботодавця, із-за Північного потоку — 2″ він скромно промовчав.

У той час Ван дер Беллен також нагадав про небезпечні тенденції в єдиній Європі, при якій різні країни ЄС розвиваються з різною швидкістю. Це не повинно випадати з поля зору політиків і органів управління ЄС. Він розповів, що часто і детально обговорює цю проблему з найближчими сусідніми країнами Австрії. «Він не повинні відчувати, що є основна Європа і смороду, які знаходяться на периферії», — сказав Ван дер Беллен.

За матеріалами: krone.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh