Авторські статті

Тактовна мета Макрона на найближчі 5 років – зближення з Росією: політолог пояснив задум президента Франції

Президент Франції Макрон раніше всіх зрозумів, що Трамп ще на одну каденцію залишиться в Білому Домі, а, отже, економічне протистояння ЄС та США буде тільки розширюватися. Європа один на один не має ніяких шансів в конкуренції з США. При цьому ЄС не може об єднатися з могутнім Китаєм, щоб конкурувати з США – ризикує ще більше послабити свою економіку і потрапити в залежність, особливо після Брекзиту, який як очевидно навряд чи вдасться зупинити. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

За його словами, тактовна мета Макрона на найближчі 5 років – зближення з Росією і обмеження військової присутності США в Європі за допомогою якого Америка викручує руки ЄС і вербує своїх прихильників у Східній Європі. Про те, що Макрон мислить саме так, а не інакше, показують його дії. Мораторій на РМСД, будь він укладення між Макроном і Путіним, відразу відкидає США тому позбавляє підтримки Польщу та Угорщину і дозволяє ЄС поступово витіснити американську військову присутність зі східної Європи.

Соломон Манн пише, перекрити американцям «кисень» у східній Європі – це можливість взяти в «жорсткі шенкелі» норовисту східну Європу і просунутися на шляху підвищення конкурентоспроможності в боротьбі з США. Мабуть не дарма Макрон навчався в жорсткій школі Ротшильдів: він чудово розуміє, що таке конкуренція і прекрасно бачить силу і слабкість. Ч

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України