Тактовна мета Макрона на найближчі 5 років – зближення з Росією: політолог пояснив задум президента Франції

Президент Франції Макрон раніше всіх зрозумів, що Трамп ще на одну каденцію залишиться в Білому Домі, а, отже, економічне протистояння ЄС та США буде тільки розширюватися. Європа один на один не має ніяких шансів в конкуренції з США. При цьому ЄС не може об єднатися з могутнім Китаєм, щоб конкурувати з США – ризикує ще більше послабити свою економіку і потрапити в залежність, особливо після Брекзиту, який як очевидно навряд чи вдасться зупинити. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

За його словами, тактовна мета Макрона на найближчі 5 років – зближення з Росією і обмеження військової присутності США в Європі за допомогою якого Америка викручує руки ЄС і вербує своїх прихильників у Східній Європі. Про те, що Макрон мислить саме так, а не інакше, показують його дії. Мораторій на РМСД, будь він укладення між Макроном і Путіним, відразу відкидає США тому позбавляє підтримки Польщу та Угорщину і дозволяє ЄС поступово витіснити американську військову присутність зі східної Європи.

Соломон Манн пише, перекрити американцям «кисень» у східній Європі – це можливість взяти в «жорсткі шенкелі» норовисту східну Європу і просунутися на шляху підвищення конкурентоспроможності в боротьбі з США. Мабуть не дарма Макрон навчався в жорсткій школі Ротшильдів: він чудово розуміє, що таке конкуренція і прекрасно бачить силу і слабкість. Ч

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh