Авторські статті

Сазонов про обшук у Марусі Звіробій: що вони хотіли знайти під час обшуку? 200 грам загроз в пакеті? Комп’ютер з доступом в інтернет?

Сьогодні з ранку «підірвала» інтернет новину про те, що рано вранці героїчні співробітники центрального апарату ДБР нагрянули з обшуками до волонтера Марусі Звіробій. Волонтер швидко зорієнтувалася і вийшла онлайн на своїй сторінці в Facebook, фактично показавши, як СБУ і ГРБ вламується до неї в будинок, виламуючи двері, після цього стрім припинився.

Коментуючи інформацію, політолог і журналіст Кирило Сазонов відзначає, до дівчини, яка сама вдома в 6 ранку увірвався справжній спецназ з ДБР та СБУ. Тим, хто забув важливо нагадати, Марусю Звіробій звинувачують в тому, що дівчина записала ролик в ютубі, який дратує президента. При цьому раніше волонтер не порушувала закон, не притягувалася до відповідальності, більше того – навіть не була помічена в якихось протесних акціях або рухах.

Кирило Сазонов зазначає, найцікавіший питання, яке хотілося б задати правоохоронцям: що вони хотіли знайти під час обшуку? 200 грам загроз в пакеті? Комп’ютер з доступом в ютуб? Ось що, цікаво, написали на папері, яка пояснює необхідність в обшуку?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України