Сазонов про обшук у Марусі Звіробій: що вони хотіли знайти під час обшуку? 200 грам загроз в пакеті? Комп’ютер з доступом в інтернет?

Сьогодні з ранку «підірвала» інтернет новину про те, що рано вранці героїчні співробітники центрального апарату ДБР нагрянули з обшуками до волонтера Марусі Звіробій. Волонтер швидко зорієнтувалася і вийшла онлайн на своїй сторінці в Facebook, фактично показавши, як СБУ і ГРБ вламується до неї в будинок, виламуючи двері, після цього стрім припинився.

Коментуючи інформацію, політолог і журналіст Кирило Сазонов відзначає, до дівчини, яка сама вдома в 6 ранку увірвався справжній спецназ з ДБР та СБУ. Тим, хто забув важливо нагадати, Марусю Звіробій звинувачують в тому, що дівчина записала ролик в ютубі, який дратує президента. При цьому раніше волонтер не порушувала закон, не притягувалася до відповідальності, більше того – навіть не була помічена в якихось протесних акціях або рухах.

Кирило Сазонов зазначає, найцікавіший питання, яке хотілося б задати правоохоронцям: що вони хотіли знайти під час обшуку? 200 грам загроз в пакеті? Комп’ютер з доступом в ютуб? Ось що, цікаво, написали на папері, яка пояснює необхідність в обшуку?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh