Авторські статті

«Можуть закрити в країні»: Політолог розповів про майбутнє Порошенко

Колишньому президенту України Петру Порошенку можуть заборонити виїзд за кордон. Державне бюро розслідувань може використовувати для цього дані дипломатичного та службового паспорта колишнього глави держави. Така заява пролунала від політолога Руслана Бортника у коментарі виданню «ГолосUA».

Він підкреслив, що зараз тиск на колишнього гаранта надають відразу кілька груп, причому деякі з них є і в оточенні президента. «Думаю, що в підсумку може бути заблоковано виїзд Порошенко за кордон, у тому числі, для участі у всякого роду міжнародних заходах, де він продовжує атакувати Зеленського», – припустив політолог. Також він зазначив, що хоче вірити в те, що кримінальні провадження щодо колишнього президента є спробою домогтися справедливості, а не звичайним переділом активів.

Бортник нагадав, що переділ активів завжди спостерігається на початку будь-якого політичного циклу в країні. Так політолог прокоментував рішення Печерського районного суду Києва. Раніше судді дозволили слідчим Державного бюро розслідувань отримати доступ до даних дипломатичного та службового паспортів колишнього гаранта Порошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України