Авторські статті

Так званий закон про амністію суперечить нормам українського права та здоровому глузду

11 лютого 2014 року свободівець Ігор Швайка взяв участь у програмі “Тема дня” в етері телеканалу “UBR”. У ході програми свободівець розповів про шляхи виходу держави із кризової ситуації, про першочергові кроки, які потрібно зробити для зменшення градусу напруги у суспільстві. На переконання депутата, першочерговим завданням є скасування ганебного “закону про заручників”.

Свободівець підкреслив: “Цей так званий закон суперечить не лише українському праву, але й елементарному здоровому глузду. По-перше, уявіть собі, що звільнення людей, які зараз опинилися за ґратами, залежить від того, чи певні особи або група осіб, які навіть не знайомі із затриманим, виконають певні дії. Тобто ваша винуватість чи невинуватість залежить від абсолютно випадкових осіб, яких ви навіть не знаєте! По-друге, закон вводить у дію Генеральний прокурор України. Вважаю, навіть не варто нагадувати, що саме цій особі українці довіряють чи не найменше, адже саме злочинні дії прокуратури стали однією із причин виходу людей на протести по всій країні”.

Народний депутат наголосив на нагальності змін до ухваленого закону “Про ліквідацію негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань”. На думку націоналіста, ці нововведення мають включати в себе зміни формули “амністія” на формулу “реабілітація”, що дозволить затриманим особам залишити місця позбавлення волі без будь-яких позначок у паспорті щодо відбування кримінального покарання, а отже, буде актом вибачення держави перед громадянами, а не актом “милости”.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Что бы не было абсурда предлагаю всех, как автор пишет, випадкових, людей удерживающих админздания тоже задержать

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.