Пекло – це не те, що робить наша влада. Пекло – це те, що у деяких в головах

Спочатку я ще намагалася вести діалог з людьми, що виражають подив і обурення Майданом. Потім зрозуміла, що у кожного з нас – своя сформована точка зору, якої не похитнути.

 У діалоги більше не вступала, просто почала з цікавістю вивчати альтернативну реальність, повторюючи собі постійно, що всі ми маємо право на свою думку, і кожну точку зору треба поважати.

Намагалася вести себе вкрай миролюбно, і за весь цей час отфренділа рівно одну людину – навіть не за позицію (вона там як раз не найжорсткіша), а за лицемірне і підлу поведінку.

І от знаєте що. У ці дні ми всі часто повторюємо слово «пекло». Так от я раптом зрозуміла, що пекло – це не те, що робить наша влада. І не те, що роблять тітушкі або «Беркут». І не те, що роблять найрадикальніше налаштовані протестувальники. Пекло – це те, що у деяких в головах.

У людини , з яким я ходжу по одним офісним коридорах (слава Богу, не вітаюся!) – І який пише в фб про необхідність негайно розстріляти всіх «понаїхали», досить оперативно поширюючи це поняття з тих , хто приїхав на Майдан, до тих, хто взагалі мав нахабство небудь переїхати до Києва. На мене, то є. На чоловіка мого. На мою сестру. На величезна кількість моїх друзів. А чо ми, справді. Розстріляти.

Або у іншого мого шапкового знайомого, який, не шкодуючи знаків оклику, каже, що правильно снайпери стріляють по журналістам – « А чого ці журналісти туди поперлися???» (Знаків питання він теж не шкодує). І справді, чого. Журналісти. У місце найактуальніших подій. Сиділи б удома, конспектували промови Азарова. Стріляти, стріляти!

Або у милої освіченої жінки, прекрасного головного редактора , яка раптом усвідомила, що, привізши своїх прихильників у Маріїнку і заплативши їм за «підтримку влади» гроші, Партія Регіонів надійшла чесно і відповідально (КАПСЛОКУ нині взагалі ніхто не шкодує). На відміну від опозиції, яка своїм прихильникам не платить. Безвідповідальна яка.

Я, мабуть , ще раз вступлю в діалог. Спробую відповісти на деякі популярні тези. Приміром, на « Будь-який закон повинен дотримуватися, а протестувальники його порушують, хоча самі ніби як кажуть, що вони за верховенство законів!» Ви, може, забули, що в гітлерівській Німеччині існував закон, згідно з яким сусіди повинні були «здавати» євреїв. Відмінний закон, правда?

А Держдума сусідньої держави внесла на розгляд закон про кримінальну відповідальність близьких родичів злочинця. Теж прекрасний , що гостро потребує виконанні закон! Закони , «прийняті» нашої Радою 16-го числа – теж соблюдем. Порядок повинен бути!

Ви тільки врахуйте, що законотворчість в тій Україні, яку ви захищаєте, – процес стрімкий і неконтрольований. І завтра Рада цілком може прийняти закон про вилучення у населення, скажімо, машин «Хонда CRV» старше 2011 року, з паралельним строком власникові і його близьким родичам ( хороша машина , « відбирайте у всіх, несіть мені, мені треба!”).

Або закон про негайне виселення всіх мешканців міст Південного Берега Криму – а чого, ЮБК маленький, а апетити у Сім’ї ростуть. Або закон про виселення мешканців з київських новобудов. У гуртожитку та комуналки. Без компенсації вартості житла.

Влада ж пообіцяла допомогти доблесним « беркутівцям » у вирішенні житлових проблем. Думаєте, фантастика? Але наша Рада, як показав досвід останнього тижня, з легкістю може прийняти взагалі будь-який закон, який робить існування влади легше і приємніше. І якщо у вас «потрібна» машина, ви живете в Криму чи купили квартиру в новобудові, ви тоді не скаржтеся, а смиренно виконуйте ці закони.

Теза «цю владу ніким замінити» – теж хороший. По-перше, проблема не в необхідності замінити цю владу ким-небудь вотпрямсейчас . А в необхідності мати можливість замінити її коли-небудь взагалі. Цю, наступну, будь-яку іншу – якщо вона перестане робити хоч щось на благо народу і займеться виключно власним збагаченням.

А для цього якраз і треба протистояти спробам відрізати всі законні і демократичні шляхи до зміни влади. А по-друге, ви бачили цю владу?

Розікрали країну, яка знищила Конституцію, яка зробила можливими збройні сутички в центрі столиці?

Яка не знає не те що якогось іноземного – навіть рідної мови ? Вважається Чехова «великим українським поетом»?

Знаючу тільки один спосіб ведення економічної діяльності – брати гроші в борг і розкладати їх по потрібних кишенях?

Приймаючу бюджет, в якому вміст внутрішніх військ стоїть В РАЗИ більше витрат на всю медицину і освіту, разом узяті?

І ви дійсно думаєте , що її немає на кого замінити?

Як сказав один мій друг, « заміну їм важко знайти хіба що в кунсткамері».

Ось ще тезу: «Громадянська війна – це найжахливіше, що може статися». Дорогі мої, так адже війна вже йде! Тільки не громадянська – а війна влади проти свого народу.

Comments

0 comments

3 коментарі

 1. Василь

  Страшні закони, які МОЖЕ приняти влада-це Ви придумали. Але ЗАРАЗ ви порушуєте закони, до яких претензій ще 3 місяці назад у вас не було. Також, по Конституції(і 1996, і 2004р.), влада у нас виконавча, судова та законодавча. Кличко,Яценюк,Тягнибок,Парубій… – це влада(законодавча), чи вже не влада? Чи у вас влада по партійному признаку? Весь Майдан зараз-спроба повалити існуючу владу, не давши абсолютно нічого взамін. В крайності, повалення уряду поки що не дало ніякої користі. Точніше-навпаки. Хоч Ви дуже критикуєте “знавців” Чехова, але перечитайте свій опус та перевірте на помилки-як для журналіста, лінгвіста це жахлива безграмотність.Ну а єдине, що конструктивне в Вашій статті-це останні рядки. Але чим більше вам дають, тим більше вам хочеться. І тим довше буде продовжуватись цей бедлам,який Ви називаєте революцією.

 2. Как надоели эти фальшивые сопли, это старание унизить тех, чье мнение не совпадает с мнением госдепа и иже с ним, сказки о бескорыстности майдановцев и все прочее! Уже доподлинно известны и заказчики, и источники финансирования и размеры еженедельных выплат и много еще иформации. И, что самое интересное, инициаторы майдана не опровергают
  эту информацию и не стараются загладить общественное мнение, не только
  в Украине, но и во всем мире… Не впервой, сколько уже отработали
  таких революций, ничего, сойдет и так… И посмотрите на тех, кто так сильно приветствовал эти революции спустя несколько лет – теперь уже
  антиамериканские и антиевропейские восстания, которые по- настоящему жестоко подавляются! А вы думаете, что у вас будет по-другому??? Они все
  так думали, и где теперь их право на самоопределение??? И все остальные права???

 3. “Разруха не в сортирах! Разруха в головах!” Старая цитата самизнаетекого…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh