Авторські статті

Пекло – це не те, що робить наша влада. Пекло – це те, що у деяких в головах

Спочатку я ще намагалася вести діалог з людьми, що виражають подив і обурення Майданом. Потім зрозуміла, що у кожного з нас – своя сформована точка зору, якої не похитнути.

 У діалоги більше не вступала, просто почала з цікавістю вивчати альтернативну реальність, повторюючи собі постійно, що всі ми маємо право на свою думку, і кожну точку зору треба поважати.

Намагалася вести себе вкрай миролюбно, і за весь цей час отфренділа рівно одну людину – навіть не за позицію (вона там як раз не найжорсткіша), а за лицемірне і підлу поведінку.

І от знаєте що. У ці дні ми всі часто повторюємо слово «пекло». Так от я раптом зрозуміла, що пекло – це не те, що робить наша влада. І не те, що роблять тітушкі або «Беркут». І не те, що роблять найрадикальніше налаштовані протестувальники. Пекло – це те, що у деяких в головах.

У людини , з яким я ходжу по одним офісним коридорах (слава Богу, не вітаюся!) – І який пише в фб про необхідність негайно розстріляти всіх «понаїхали», досить оперативно поширюючи це поняття з тих , хто приїхав на Майдан, до тих, хто взагалі мав нахабство небудь переїхати до Києва. На мене, то є. На чоловіка мого. На мою сестру. На величезна кількість моїх друзів. А чо ми, справді. Розстріляти.

Або у іншого мого шапкового знайомого, який, не шкодуючи знаків оклику, каже, що правильно снайпери стріляють по журналістам – « А чого ці журналісти туди поперлися???» (Знаків питання він теж не шкодує). І справді, чого. Журналісти. У місце найактуальніших подій. Сиділи б удома, конспектували промови Азарова. Стріляти, стріляти!

Або у милої освіченої жінки, прекрасного головного редактора , яка раптом усвідомила, що, привізши своїх прихильників у Маріїнку і заплативши їм за «підтримку влади» гроші, Партія Регіонів надійшла чесно і відповідально (КАПСЛОКУ нині взагалі ніхто не шкодує). На відміну від опозиції, яка своїм прихильникам не платить. Безвідповідальна яка.

Я, мабуть , ще раз вступлю в діалог. Спробую відповісти на деякі популярні тези. Приміром, на « Будь-який закон повинен дотримуватися, а протестувальники його порушують, хоча самі ніби як кажуть, що вони за верховенство законів!» Ви, може, забули, що в гітлерівській Німеччині існував закон, згідно з яким сусіди повинні були «здавати» євреїв. Відмінний закон, правда?

А Держдума сусідньої держави внесла на розгляд закон про кримінальну відповідальність близьких родичів злочинця. Теж прекрасний , що гостро потребує виконанні закон! Закони , «прийняті» нашої Радою 16-го числа – теж соблюдем. Порядок повинен бути!

Ви тільки врахуйте, що законотворчість в тій Україні, яку ви захищаєте, – процес стрімкий і неконтрольований. І завтра Рада цілком може прийняти закон про вилучення у населення, скажімо, машин «Хонда CRV» старше 2011 року, з паралельним строком власникові і його близьким родичам ( хороша машина , « відбирайте у всіх, несіть мені, мені треба!”).

Або закон про негайне виселення всіх мешканців міст Південного Берега Криму – а чого, ЮБК маленький, а апетити у Сім’ї ростуть. Або закон про виселення мешканців з київських новобудов. У гуртожитку та комуналки. Без компенсації вартості житла.

Влада ж пообіцяла допомогти доблесним « беркутівцям » у вирішенні житлових проблем. Думаєте, фантастика? Але наша Рада, як показав досвід останнього тижня, з легкістю може прийняти взагалі будь-який закон, який робить існування влади легше і приємніше. І якщо у вас «потрібна» машина, ви живете в Криму чи купили квартиру в новобудові, ви тоді не скаржтеся, а смиренно виконуйте ці закони.

Теза «цю владу ніким замінити» – теж хороший. По-перше, проблема не в необхідності замінити цю владу ким-небудь вотпрямсейчас . А в необхідності мати можливість замінити її коли-небудь взагалі. Цю, наступну, будь-яку іншу – якщо вона перестане робити хоч щось на благо народу і займеться виключно власним збагаченням.

А для цього якраз і треба протистояти спробам відрізати всі законні і демократичні шляхи до зміни влади. А по-друге, ви бачили цю владу?

Розікрали країну, яка знищила Конституцію, яка зробила можливими збройні сутички в центрі столиці?

Яка не знає не те що якогось іноземного – навіть рідної мови ? Вважається Чехова «великим українським поетом»?

Знаючу тільки один спосіб ведення економічної діяльності – брати гроші в борг і розкладати їх по потрібних кишенях?

Приймаючу бюджет, в якому вміст внутрішніх військ стоїть В РАЗИ більше витрат на всю медицину і освіту, разом узяті?

І ви дійсно думаєте , що її немає на кого замінити?

Як сказав один мій друг, « заміну їм важко знайти хіба що в кунсткамері».

Ось ще тезу: «Громадянська війна – це найжахливіше, що може статися». Дорогі мої, так адже війна вже йде! Тільки не громадянська – а війна влади проти свого народу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

 1. Страшні закони, які МОЖЕ приняти влада-це Ви придумали. Але ЗАРАЗ ви порушуєте закони, до яких претензій ще 3 місяці назад у вас не було. Також, по Конституції(і 1996, і 2004р.), влада у нас виконавча, судова та законодавча. Кличко,Яценюк,Тягнибок,Парубій… – це влада(законодавча), чи вже не влада? Чи у вас влада по партійному признаку? Весь Майдан зараз-спроба повалити існуючу владу, не давши абсолютно нічого взамін. В крайності, повалення уряду поки що не дало ніякої користі. Точніше-навпаки. Хоч Ви дуже критикуєте “знавців” Чехова, але перечитайте свій опус та перевірте на помилки-як для журналіста, лінгвіста це жахлива безграмотність.Ну а єдине, що конструктивне в Вашій статті-це останні рядки. Але чим більше вам дають, тим більше вам хочеться. І тим довше буде продовжуватись цей бедлам,який Ви називаєте революцією.

 2. Как надоели эти фальшивые сопли, это старание унизить тех, чье мнение не совпадает с мнением госдепа и иже с ним, сказки о бескорыстности майдановцев и все прочее! Уже доподлинно известны и заказчики, и источники финансирования и размеры еженедельных выплат и много еще иформации. И, что самое интересное, инициаторы майдана не опровергают
  эту информацию и не стараются загладить общественное мнение, не только
  в Украине, но и во всем мире… Не впервой, сколько уже отработали
  таких революций, ничего, сойдет и так… И посмотрите на тех, кто так сильно приветствовал эти революции спустя несколько лет – теперь уже
  антиамериканские и антиевропейские восстания, которые по- настоящему жестоко подавляются! А вы думаете, что у вас будет по-другому??? Они все
  так думали, и где теперь их право на самоопределение??? И все остальные права???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.