Сили Самооборони вперше вийшли для наведення конституційного порядку

Запам’ятайте день – 11 лютого, маленьку, але важливу дату: вчора вперше Сили Самооборони вийшли за периметр Майдану не для демонстрації протесту, а для наведення конституційного порядку в окремо взятому суб’єкті влади – Подільському суді.

У повній бойовій екіпіровці підрозділи, оснащені всім необхідним для прямого зіткнення з тими, хто посміє їх розігнати, без жодного попереднього дозволу від кого-небудь, проїхали до місця виконання бойового завдання. Вишикувалися в повній готовності допомогти суддям прийняти законне рішення під судом, який міг випадково незаконно кинути до в’язниці їх ні в чому не винних товаришів.

Від обурення провокацією проти Евромайдана у автозаку під судом спустилися самі собою всі шини , і навіть пробився бензобак. Після в цілому позитивного рішення суду , підрозділи повернулися до місця постійної дислокації.

Висновок очевидний: домогтися справедливого рішення суду може тільки народ, який чудово оснащений, організований в підрозділи, і рішуче налаштований довести справою, що Конституція України називає саме народ – єдиним джерелом влади.

І такий народ на Майдані є, і цей вихід сотень на Поділ – справжня перемога Майдану і Конституції України.

Зи №1: А подільське РУВС показало Майдану, що з ним співпрацювати громадянам не можна – там опричники працюють, а не стражі закону. З крадіями подільська міліція каг бе натякає, треба розбиратися на місці.

Зи №2: Дякуємо безстрашним і мужнім командирам і бійцям Самооборони! Це зразок громадянського обов’язку і поваги до законів України!

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh