Авторські статті

Сили Самооборони вперше вийшли для наведення конституційного порядку

Запам’ятайте день – 11 лютого, маленьку, але важливу дату: вчора вперше Сили Самооборони вийшли за периметр Майдану не для демонстрації протесту, а для наведення конституційного порядку в окремо взятому суб’єкті влади – Подільському суді.

У повній бойовій екіпіровці підрозділи, оснащені всім необхідним для прямого зіткнення з тими, хто посміє їх розігнати, без жодного попереднього дозволу від кого-небудь, проїхали до місця виконання бойового завдання. Вишикувалися в повній готовності допомогти суддям прийняти законне рішення під судом, який міг випадково незаконно кинути до в’язниці їх ні в чому не винних товаришів.

Від обурення провокацією проти Евромайдана у автозаку під судом спустилися самі собою всі шини , і навіть пробився бензобак. Після в цілому позитивного рішення суду , підрозділи повернулися до місця постійної дислокації.

Висновок очевидний: домогтися справедливого рішення суду може тільки народ, який чудово оснащений, організований в підрозділи, і рішуче налаштований довести справою, що Конституція України називає саме народ – єдиним джерелом влади.

І такий народ на Майдані є, і цей вихід сотень на Поділ – справжня перемога Майдану і Конституції України.

Зи №1: А подільське РУВС показало Майдану, що з ним співпрацювати громадянам не можна – там опричники працюють, а не стражі закону. З крадіями подільська міліція каг бе натякає, треба розбиратися на місці.

Зи №2: Дякуємо безстрашним і мужнім командирам і бійцям Самооборони! Це зразок громадянського обов’язку і поваги до законів України!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України