Тайвань озброюється новими автоматами

XT-105 з золотим напиленням: спеціальний виставковий екземпляр, призначений для демонстрації пресі.

Управління озброєння Міністерства оборони Тайваню завершило трирічну розробку новітньої автоматичної гвинтівки XT-105.

Автомат розроблений з урахуванням строгих вимог проведення спеціальних операцій в умовах міської забудови. Завдяки модульній архітектурі гвинтівка калібром 5,56 х 45 мм може бути оснащена стволом довжиною 30, 36 або 45 сантиметрів.

XT-105 отримав систему кріпильних планок для оснащення додатковим устаткуванням – оптичним прицілом, лазерним целеуказателем або ліхтарем. Конструкція приклада симетрична, так що користуватися ним з однаковим зручністю можуть як правші, так і лівші.

Викид гільз зі стовбура проводиться з правого боку і спрямований вперед, щоб максимально виключити ймовірність їх потрапляння в стрільця. Крім того, XT-105, за даними виробника, має вкрай низьку віддачу і складаний приклад для зручності носіння.

205-й Тайванський збройовий завод вже випустив першу партію автоматичних гвинтівок XT-105 для місцевих збройних сил, але в перспективі зброю планується поставляти і на експорт – в комплектації під конкретного замовника.

Також 205-й збройовий завод продемонстрував 9-міліметровий пістолет-кулемет XT-104 з наднизькою віддачею, пістолет К1 з лазерним цілевказівником і модифікацію автоматичної гвинтівки Т-91 з укороченим стволом для загонів спеціального призначення.

Популярная Механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh