Берегові артилеристи ВМС ЗС України вражали морські цілі в ході тактичних навчань. Фото

   У рамках комплексу навчань артилерійські підрозділи військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України виконали вогневі завдання з ураження надводних цілей зі штатної зброї в різних районах узбережжя вночі і вдень, із закритих вогневих позицій і прямою наводкою. Оборону ділянок морського узбережжя берегові артилеристи проводили у взаємодії з корабельними угрупуваннями, морською авіацією і морською піхотою.

Як зазначив начальник ракетних військ і артилерії Командування ВМС ЗС України полковник Олександр Сук, артилерійські підрозділи успішно виконали поставлені завдання, навчальних цілей досягнуто. Особовий склад, в тому числі мобілізовані військовослужбовці, діяв упевнено під час багатокілометрових маршів у райони вогневих позицій і безпосередньо в ході виконання бойових вправ.

Як повідомлялося, Військово-Морські Сили Збройних Сил України 15-18 червня проводили комплекс тактичних навчань із залученням морської, авіаційної і сухопутної компонент флоту. Під час заходів відпрацьовувалися спільні дії тактичних груп кораблів, підрозділів морської піхоти, морської авіації, артилерії військ берегової оборони. До заходів також залучалися військовослужбовці з досвідом участі в антитерористичній операції на сході країни.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh