Авторські статті

Берегові артилеристи ВМС ЗС України вражали морські цілі в ході тактичних навчань. Фото

   У рамках комплексу навчань артилерійські підрозділи військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України виконали вогневі завдання з ураження надводних цілей зі штатної зброї в різних районах узбережжя вночі і вдень, із закритих вогневих позицій і прямою наводкою. Оборону ділянок морського узбережжя берегові артилеристи проводили у взаємодії з корабельними угрупуваннями, морською авіацією і морською піхотою.

Як зазначив начальник ракетних військ і артилерії Командування ВМС ЗС України полковник Олександр Сук, артилерійські підрозділи успішно виконали поставлені завдання, навчальних цілей досягнуто. Особовий склад, в тому числі мобілізовані військовослужбовці, діяв упевнено під час багатокілометрових маршів у райони вогневих позицій і безпосередньо в ході виконання бойових вправ.

Як повідомлялося, Військово-Морські Сили Збройних Сил України 15-18 червня проводили комплекс тактичних навчань із залученням морської, авіаційної і сухопутної компонент флоту. Під час заходів відпрацьовувалися спільні дії тактичних груп кораблів, підрозділів морської піхоти, морської авіації, артилерії військ берегової оборони. До заходів також залучалися військовослужбовці з досвідом участі в антитерористичній операції на сході країни.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України